Golem GNT Analiz 7 Haziran

07.06.2020
96
A+
A-
Golem GNT Analiz 7 Haziran

Benzer bir hareket sergileyen bir başka altcoin ise GNT olarak öne çıkıyor. 2020 yılı Ocak ayında 328 satoshi’de tüm zamanların en düşük seviyesine ulaşan GNT, haftalık RSI’da da pozitif uyumsuzluk gösteriyordu.

Daha sonra ise çok yüksek bir hacimle hızlı bir yükseliş hareketi başladı ve 911 satoshi’de tepeye ulaşıldı. Bu seviyenin ardından düşüşe geçen GNT, daha önce direnç bölgesi olarak çalışmış olan 450 satoshi üzerinde destek bulabildi. Ayrıca haftalık RSI da 50 seviyesini aşma süreci içinde bulunuyor ve bu da yükseliş trendini onaylamış oluyor.

AION’a benzer biçimde GNT de 22 Mayıs’ta uzun vadeli bir alçalan direnç çizgisinden çıkış gerçekleştirdi. Bunun ardından da 50 ve 200 günlük hareketli ortalamaları (MA) destek olarak onayladı ve yükselişine devam etti.

Eğer fiyat, yükseliş hareketini sürdürürse ki sürdürecek görünüyor, en yakındaki direnç bölgeleri 600 ve 750 satoshi’de bulunuyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara