Global Funeral Care ICO (GFCS)

01.02.2019
34
A+
A-
Global Funeral Care ICO (GFCS)

Cenaze Sektörü Destekleyen Blockchain

Cenaze endüstrisinin onlarca yıldır çözülmeyen önemli sorunlara sahip olduğunu görünüyor. Küresel Cenaze Vakfı, bu sorunların çözümüne katkıda bulunan kavramsal bir model sunmaktadır. Büyük kısıtlamaları kaldıracak ve cenaze endüstrisinde faaliyet gösteren kuruluşlar tarafından sunulan ürün ve hizmetleri önemli ölçüde iyileştirecek bir model.

 Model, dijital bir platformun ve cenaze endüstrisini global düzeyde blockchain teknolojisi kullanarak bozmak için tasarlanan bir şifreleme açıklamasını içerir.

 Global Cenaze Bakım Vakfı, herkesin blok zinciri teknolojisi konusunda ortak bir tutkusu olan ve küresel cenaze endüstrisini iyileştirmeyi amaçlayan dünya çapında bir uzmanlar ekibinden oluşur.

Global Funeral Care

Global Cenaze Bakım Vakfı, herkesin blockchain teknolojisi konusunda ortak bir tutkusu olan ve blokaj teknolojisi ile güvence altına alınmış, giriş engelleri olmayan, küresel kaynaklı bir ademi merkeziyetçi destek platformu geliştirerek, küresel cenaze endüstrisini geliştirmeyi amaçlayan dünya çapında bir uzmanlar ekibinden oluşur.

Tüketici memnuniyetini artırmak ve hizmet kalitesini artırmak için maliyetlerin şeffaflığını, topluluk üyelerinin dürüst görüşlerini ve kişisel tavsiyeleri içeren yapısal veri toplama ve paylaşma becerisine sahip olma.
 
“Cenaze endüstrisinde faaliyet gösteren tüm örgütleri, şeffaflığı artırmak, maliyetleri düşürmek ve bu kuruluşların ürün ve hizmetlerini iyileştirmek amacıyla bir araya getirmek misyonumuz” dedi. Global Cenaze Bakım Vakfı’nın başarısını istiyoruz. Giriş engelleri olmayan, küresel kaynaklı bir ademi merkeziyetçi destek platformu oluşturarak görevi. 
 
“Küresel cenaze endüstrisini bozmak için blockchain teknolojisinin gerekli olduğuna inanıyoruz.” Cenaze endüstrisindeki kuruluşların küresel ölçekte sunacağı ürün ve hizmetleri yenilemek için önemli kısıtlamaları kaldıran bir model öneriyoruz.

Adı: Global Funeral Care

sembol:GFCS

ICO Başlat:01,03,2019

ICO Sonu:30,06,2019

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.