XRP Analiz 1 Şubat

01.02.2019
44
A+
A-
XRP Analiz 1 Şubat

XRP / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

     Direnç Seviyeleri: 0.61, 0.63, 0.65
     Destek Seviyeleri: 0.28 $, 0.26 $, 0.24 $

Dün, 31 Ocak, XRP fiyatı düşüş eğilim bölgesinde idi. Dün, boğalar, kripto 0.34 $ ‘dan 0.30 $’ a düştü. Kripto, fiyatların düşüşüne devam edeceğini gösteren düşüş eğilimine düştü.

Aşağı yönde, düşüş eğilimi devam ederse, kripto önceki 0,8 $ seviyesindeki düşük seviyesini tekrar ziyaret edecek. Başta, boğaların, yukarı yönlü eğilimini sürdürmesi için kripto için EMA’ları tekrar kırmaları gerekecek. Bu arada, kripto’nun fiyatı EMA’ların altına düştü ve bu da fiyatın düşeceğini gösteriyor. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır.

1 saatlik grafikte, XRP fiyatı düşüş eğiliminde. 30 Ocak’ta, boğalar 0.34 $ ‘a yükseldi. Ertesi gün ayılar, fiyat 0.30 $ ‘a düştüğü için önceki günün tüm yükseliş kazanımlarını sildiler. Kripto işlem görüyor ve 0.29 $ fiyat seviyesine yaklaşıyor. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. Kripto fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’nın üzerinde.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara