Gofind XR

16.03.2019
58
A+
A-
Gofind XR

Blockchain üzerinde Dünya’nın Dijital katmanı

DApps için bir blockchain altyapı protokolü ve SDK geliştiriyoruz, böylece geliştiricilerin cep telefonlarında ve akıllı gözlüklerde XR ve konum farkında uygulamaları geliştirebilir, bunlardan para kazanabilir ve teşvik edebilirler. İnşa edilebilecek uygulamalar arasında sosyal medya, oyunlar, reklamlar, emlaklar vb. Bulunur. MainNet sürüm 0.5 Başladı ve XR Estate’i tanımak için HAZIR.

Gofind XR Hakkında

Mevcut bilgilerimizin çoğu İnternet’in 2B Webinde saklanır. Ama hepsi değişecek. Çevremizde karşılaştığımız insanlar, yediğimiz yemekler, gördüğümüz evler ve giysiler, gezinti vb. Bilgileri içeren 3B alanın her tarafında bilgi var.

Bu, gerçek zamanlı olarak erişmemiz gereken değerli bilgiler. ve bu faaliyetleri deneyimlemek için gerekli paralel olarak. Bu bilgilerin gerçek değerini çıkarmak için, hesaplamada ve değer yaratmada yeni bir paradigmaya ihtiyacımız var;

 çevremizi çevremizdeki görme ve deneyimleme şeklimizi geliştirmemiz gerekir; ve yeni bir gerçekliğe ihtiyacımız var – buna Genişletilmiş Gerçeklik (XR) diyoruz. XR, gerçek dünyanın tepesinde dijital bir katmandır. 

Gofnd, başkalarının gezinmesi için platform araçları ve altyapısı ile birlikte ‘XR Web’ şeklinde yeni bir İnternet kuruyor. Bu yeni oyun alanında çeşitli uygulamaları doldurmak ve inşa etmek. Geleceğin kullanıcı arayüzü masanızda oturan bir ekran değil, gerçek dünyadır. Dijital ve fizikileri karıştırarak, Genişletilmiş Gerçeklik hayatımızı gerçekten geliştirecek ve zenginleştirecektir.

Derin öğrenmedeki ilerlemeler, bilgisayarların dünyamızı insanların nasıl yaptıklarına benzer şekilde anlamak için eğitilmelerini sağlamıştır. Bu, alışveriş, navigasyon, bankacılık ve günlük hayatımızın diğer birçok yönü gibi günlük aktivitelerimize yardımcı olmak için derin öğrenmeyi kullanabileceğimiz anlamına gelir.

Bununla birlikte, böyle bir sistemin kurulması, çoğu insan tarafından doldurulması ve / veya AI ile desteklenmesi gereken çok fazla veriye ihtiyaç duyar. GoFind, XR dünyasını anlamak için kalabalık tarafından eğitilmiş, açık kaynaklı bir XR bilgi işlem platformudur. 

Kalabalık kaynaklı ‘etiketleme’ çalışmasını doğrulamak için ‘Faydalı Çalışmanın Kanıtı’ olarak adlandırılan yeni bir fikir birliği sistemi kullanıyor ve ardından Gofnd belirteçlerini XR Web’in yapımcılarına ve moderatörlerine ödüllendiriyor. 

Bu belirteçler, Oluşturucuların belirteçler sürece, değer yaratma işleminden bir pay almalarını sağlar. GoFind’de, çalışma mekansal dünyayı inşa ediyor ve fikir birliği toplumdan yapılan çalışmanın doğru ve / veya zevkli olduğu ve Mekansal Dağıtılmış Deftere izin verildiği genel sözleşmesidir. Alanlar etiketlendikçe, Gofnd sikkeleri token ekosistemine kazınmaktadır. 

Hızlandırılmış madencilik için tahsis edilen toplam GoFind belirteçlerinin sayısı toparlandı ve bundan sonra haftada itfa edilen yıllık bir enfeksiyon var. Bu, XR Web’i oluşturmak için erken katılımı teşvik eder.

 Aynı zamanda, Gofnd belirteçlerinin değeri, Gofnd ekosistemindeki değerin artması ve yeni sikkelerin azlığı nedeniyle artabilir. Artan değer, inşaatçıları daha fazla etiketlemek ve madencilik yapmak ve erken evlat edinmek için teşvik edecektir.

Bu XR bilgi işlem ağı, E-Ticaret, ödeme, güvenlik ve Artırılmış Gerçeklik gözlükleri gibi çeşitli uygulamalarda kullanılacaktır. Uygulamaları çalıştırmak için, platformların GoFind jetonlarını kullanması gerekecek. Bu, giderek azalan jeton arz talebini daha da artıracak ve bu nedenle zaman içindeki değerlerini artıracaktır.

İco Başlama : 20,05,2019

İco Bitiş :20,06,2019

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.