Justin Sun, bu yıl öngörüsü 2.000 yeni uygulama Tron Blockchain, uygulamalarına 31 milyon dolar Harcama yaptı

16.03.2019
25
A+
A-
Justin Sun, bu yıl öngörüsü 2.000 yeni uygulama  Tron Blockchain, uygulamalarına   31 milyon dolar Harcama yaptı

Son zamanlarda zor bir zaman geçiren birçok kripto para birimi ve değişim var, ancak Tron Vakfı, özellikle merkezi olmayan uygulamalarında (dApp) sektöründe gelişiyor. Birkaç gün önce şirket, 2 milyon kullanıcı hesabına ulaştıklarını açıkladı.

Şimdi, şirket, geliştiriciler ve kullanıcılar tarafından geçen gün dapps’de harcanan 31 milyon doları bildiriyor ve şirketin sadece bir hafta içinde ulaştığı ikinci kilometre taşını işaretliyor.

Mart ayında ilk tam haftanın sonunda, kaydedilen işlemlerde 46 milyon doların üzerinde . Ethereum‘un nispeten 2 milyon doları vardı, EOS ise 11 milyon doların biraz üzerinde. Eğilim, işlem hacmi katlanarak tekrar arttığında, o hafta Çarşamba günü devam etti. Tron, 31 milyon doları geçerek, en büyük dApp rakiplerinden kolayca geçti.

TRON savunucusu Misha Lederman, kullanıcıların ethereum ve EOS’UN uygulamalarına harcadıkları fonların iki katından fazla olduğunu söyleyerek Twitter’a gönderildi.Yazı yazılırken, TRON blok zincirlerinde 255 işleyen dApps gösteriyor.

Bununla birlikte, platform, 2019 bitmeden önce bu sayıyı 2,000’e yükseltmeyi amaçlayan bir kamu ilanı yaptı. Neyse ki, Tron dApp ekosisteminin temsilcileri, bu uygulamaların akının başlangıçta planladıklarından daha hızlı bir oranda gerçekleştiğini ekledi.

CNBC’YE konuşurken, TRON Başkanı Justin Sun, gelecekte faydalı bir yatırım aracı olarak düşünülmekte olan kripto para nın iyi bir şansının olduğuna inandığını söyledi. Hem Facebook hem de JP Morgan’ın stablecoins’i başlattığı iddia edilen gelecek çok daha umut vericidir ve endüstri, sonuç olarak yeni kurumsal yatırımcıların akını bile görebilir. Trx için piyasa değeri ortaya çıksa da, Sun şu anda platform için teknolojinin gelişimi kadar yüksek bir öncelik olmadığını yorumladı.

Şu anda, trx belirteci Son 24 saat içinde %1.21 artış sonra, $0.022899 fiyatlı.

Kripto Haber