Google’ın Yeni Dönüşüm ve Blockchain-Kripto Öğelerinin Yükselişe İlişkin İlgili Arama Araçları

24.03.2019
109
A+
A-
Google’ın Yeni Dönüşüm ve Blockchain-Kripto Öğelerinin Yükselişe İlişkin  İlgili Arama Araçları

Dünyanın en büyük internet şirketlerinden biri olan ve FAANG firmalarının bir parçası olan Google, kripto ile ilgili araçları ekosistemine entegre etmeye karar verdi. Google, 3.5 milyardan fazla günlük arama ile dünyanın en çok kullanılan arama motorlarından birine güç veriyor.

Google Yeni Kripto Araçları, Arama Fonksiyonları Tanıttı


Google şu anda kripto para birimlerini daha kullanıcı dostu bir şekilde görüntülemek için çalışıyor. Belirli bir kripto para arayan bir birey varsa, bu konuda en iyi hikayeler, diğer önerilen kripto para birimleri ve daha samimi bir arayüz alırlar.bitcoin-google-haberler-arama-araçlar

Şu anda, bu arayüz, pazarın Bitcoin (BTC), Ripple (XRP) ve Ethereum (ETH) içeren tüm dijital varlıklar yerine bazı kripto para birimleri için çalışır. Ayrıca desteklenen diğer paralar Litecoin (LTC) veya Cardano (ADA) ‘ dir.

google-search-tools-kripto para aynı zamanda, para birimi dönüştürme aracı bitcoin, Bitcoin Cash (BCH), eter ve Litecoin için destek ekledi. Bu dönüşüm aracı dünya çapında şu anda mevcut fiat para birimlerinin çoğu için destek sunuyor. Bu arada, Google klavye aracı, iOS cihazlarında Bitcoin logosunu da sunuyor.

Google’ın, bitcoin ve Ethereum da dahil olmak üzere büyük blockchain lerinden bilgi sağlamak için büyük veri ve arama algoritmalarını birleştirdiğini belirtmek gerekir. Bu, ilgili kullanıcılar için kamuya açık olan bu blockchainlerinden gelen verileri yapar.

Ethereum blockchain’i Google Cloud’da parite çalıştıran bilgisayarlara senkronize etmenin mümkün olduğu için şirketlerin bu verilere sahip olmaları önemlidir. Bu, ilgilenen kişilerin akıllı sözleşme işlemleri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayacaktır.

Google, kripto para ve blockchain alanı için desteğini bu şekilde gösteriyor. Gelecekte, Google tarafından yeni gelişmeler ve gelişmeler yapılabilir ve kullanıcıların dijital para birimi dünyasıyla daha iyi bir deneyime sahip olmalarına izin verebilir.

Kripto Haber