Loligo (LLG Token)

24.03.2019
29
A+
A-
Loligo (LLG Token)

Loligo Nedir?
Loligo, katılımcıların oylarına veya kilometre taşlarına bağlı olarak kullanıcılar arasında fonların adil dağılımının olmasını sağlamak için token oluşturma sırasında akıllı sözleşmeleri kullanan devrimci bir ICO crowdfunding platformudur. Buna ek olarak, platform, kullanıcılarına profesyonel ve başarılı bir ICO yürütmede çok önemli olan hem topluluk hem de merkezi yaklaşımlara ve araçlara erişim sağlar.

Loligo, bir uzman ekibinin ICO’NUN beyaz kağıt kağıdını, projenin ne kadar yararlı olduğunu ve ücretsiz projeler için fon kaynağını analiz ettiği güvenlik hizmetleri ile platformda yatırımcılara sağlayacaktır. Kurucunun ve arka planındaki ek kontroller de gerçekleşi

Loligo ICO ve Token oluşturma Nasıl Çalışır


Loligo akıllı cüzdan, yatırımcıların loligo jetonlarını satın alıp depolamalarını, Ico’lara katılmalarını, mevcut portföylerini izlemelerini veya Loligo’da listelenmesi gereken projelere oy vermelerini sağlayacaktır.

Ico’lar, lcc sözleşmelerini blockchaininde düzenlemek, kontrol etmek, test etmek ve yayınlamak için LCC fabrikasını kullanabilir. ICO yaratıcıları, LCC Fabrika sihirbazını kullanarak bir LCC sözleşmesi oluşturma seçeneğine de sahiptir. Sözleşme doğrulandıktan sonra, onu güvence altına almak için Ethereum’a aktarılır. Bir ICO listelenmeden önce, loligo uzmanları ve otomatik analiz tarafından yapılan değerlendirme sürecine girer. Değerlendirmenin bulguları gerçek zamanlı olarak güncellenir.

Loligo’da başlatılan ıco’lar daha sonra kamu veya resmi rütbelerine göre sınıflandırıldığı Loligo pazarında listelenecektir. Yatırımcılar, loligo akıllı cüzdanını veya fiat aracılığıyla pazarda alışveriş yapabilirler. Yatırımcılar daha sonra Loligo Smart Explorer aracılığıyla ICOs ve blockchain projelerinin performansını izleyebilirsiniz.

Loligo platformu üzerinden başlatılan tüm ICO özellikleri bir cryptocurrency değişimi içerecektir. Bu exchange ICO’DA, jeton sahipleri, ıco’nun resmi listesinden önce bile jetonlarını satabilirken, madenciler jetonlarını doğrudan mevcut pazarda satabilirler.

Loligo Faydaları


Özel Müşteri Desteği
Loligo içerir ama denetim, kod yazma ve uzmanlık ile sınırlı değildir yatırımcılara profesyonel hizmetler sunan özel bir müşteri desteği vardır. Buna ek olarak, bir SSS bölümü, yatırımcıların platformu kullanırken sahip olabileceği en yaygın soruların bazılarına cevap verir.

Gelişmiş Araçlar
Blockchain ICOs bugün karşılaştığı en önemli sorunlardan biri kalite yönetimi ve izleme araçları eksikliğidir. Loligo, yatırımcılara portföylerin izlenmesinde kullanılan Akıllı Explorer gibi geniş bir araç yelpazesi sunarak meydan okuyacaktır.

Adil Ve Merkezi Olmayan
Loligo, yatırımcılar ve proje rampaları arasındaki ilişkinin adil ve dengeli kalmasını sağlamak için Orta bir zemin görevi gören kademeli bir sözleşmeye sahiptir. Loligo’da DAO kavramı yönetişim protokolünden elendi. Bu nedenle, tek bir varlık platformu kontrol edebilirsiniz.

Güvenilir
Loligo’nun hizmetleri bölge tarafından etkinleştirilir ve her ülke, ana işlevi hesapların finansal durumunu izlemek olan çeşitli Enstrümanları alacaktır. Dolandırıcılık tespit edilirse, gerekli önlemler alınacaktır.

Kripto Haber