healthbank ICO (HBE)

30.01.2019
34
A+
A-
healthbank ICO (HBE)

21. YÜZYILDA LİDER SAĞLIK BİLGİLERİ

HEALTHBANK: VERILERINIZ, SAĞLIĞINIZ – KENDINIZ!

Sağlık, refah ve mutluluğun bir numaralı kaynağıdır – ve doyurulmuş bir yaşam sürdüğümüzün dayanağıdır. Gün geçtikçe kendi sağlığımızı daha iyi takip ediyoruz.

İnsanlığın dijital çağa girdiği gibi, sağlığımız da dijitalleşmiştir. Sağlık kayıtları dijital olarak giderek daha fazla kayıt altına alınmakta, tıbbi reçeteler elektronik olarak iletilmektedir ve kişinin sağlık durumunu takip etmekte ve refahı yeni normal hale gelmiştir.

Sağlayıcılardan tıbbi verilere, sağlıkla ilgili tüm veriler için tedarikçilere, kullanıcılara ve sağlık uzmanlarına güvenli ve güvenilir bir ortam sunarak küresel sağlık veri pazarında bir oyun değiştirici olarak hareket ediyoruz; Elektronikten Kişisel Sağlık Kayıtlarına (PHR) ve eMedikasyonlardan tıbbi terapi planlarına ve daha birçoklarına

SORUN

Büyük miktarlarda kişisel sağlık verileri, çoğu zaman gerekli koruma olmaksızın gelen uygulamalar ve kişisel cihazlar aracılığıyla serbest ve güvenli bir şekilde oluşturulur ve paylaşılır.

ÇÖZÜMLERİMİZ: BANKA YAPABİLECEĞİNİZ

healthbank bunu değiştirmeye karar vermiştir: güvenli, güvenli ve uyumlu ekosistemi ile healthbank, 21. yüzyıl için lider sağlık veri merkezi olma yolunda ilerlemektedir.

healthbank, yalnızca Avrupa GSYİH’ya dayanan ve yasal koruma çerçevesine uygun, Avrupa GSYİH’ya dayanan ve tıbbi koruma planlarına veri koruma eMedication’larında en yüksek yasal ve etik standartlara uygun hareket eden sağlayıcılarla işbirliği yapmaktadır.

İNSANLARIN KONTROLÜ, İNSANLARIN HİZMETİ

healthbank, sağlıkla ilgili verileri toplayan her kişinin, üzerinde tam kontrolü elinde tutması gerektiğine inanmaktadır. Bireyler olarak verilerimize erişebilmeli ve bunları kimlerle paylaşacağımıza karar verebilmeliyiz. Daha da önemlisi, veriler hiçbir zaman şirketlere değil, onu üretenlere ait olmalıdır . Bu, ekosistem için gerekli temel olan güven yaratır.

NEDEN SAĞLIK BANKASI

VAR OLAN KULLANICILAR

Verileriyle bize güven duyan 200.000’in üzerinde kullanıcısı ile beş yıllık başarılı bir koşu parkurumuz var.

MEVCUT PLATFORM

Çok ölçeklenebilir ve en güvenli bir platform oluşturduk

BAŞARI KAYDINI TAKIP EDIN

Önceki fonlamada 3,2 milyon CHF güvence altına aldık ve beş adet B2B proje kapattık.

GÜVENİLİR BİR EKOSİSTEM ÜZERİNE

GÜNCEL POZİSYONUMUZA YOLCULUK YOLUNDA, ORTAKLIKLARI, YARATILIŞI VE BİLDİRİMİ TANIMLAYIK. BİRLİKTE BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ:

healthbank sağlıktan zindeliğe ve kişisel refaha kadar her türlü veri için güvenilir ve güvenli bir sağlık veri değişim merkezi sağlar. Sahadaki birçok oyuncunun uğraştığı bir konu olan gizlilik ve veri korumayla ilgili çıtayı yükseltiyoruz:

  • Gizlilik: Healthbank ekosistemi içerisinde verinin mülkiyeti kullanıcıya aittir. Kullanıcılar, seçtikleri takdirde, yeterli ödül karşılığında verilerini paylaşabilir veya verilerini paylaşabilir.
  • Veri Koruması: Hem kullanıcılar hem de sağlayıcılar, verileri en yüksek güvenlik ve şifreleme standartlarına uygun olarak depolanıp korunduğu için güvenlik konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

healthbank, yalnızca Avrupa GSYİH’ya dayanan ve veri korumada en yüksek yasal ve etik standartlara uygun hareket eden düzenleyici çerçevesine uygun sağlayıcılarla işbirliği yapmaktadır.

Adı:healthbank

sembol:HBE

ICO Başlat:28,02,2019

ICO Sonu:31,05,2018

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.