Upbit Endonezya Pazarına Giriş Yapıyor

31.01.2019
56
A+
A-
Upbit Endonezya Pazarına Giriş Yapıyor

Upbit, kripto para ayı piyasasını çok fazla önemsemiyor gibi görünüyor, çünkü şirket büyük bir genişlemenin öncüsü olmaya hazırlanıyor. Güney Kore’deki en büyük borsa, şu anda Endonezya’da piyasaya çıkmayı hedefliyor; çünkü şirket ülkede bir lansman yapmayı planlıyor.

Yöneticilere göre, Endonezya kripto pazarı için büyük bir potansiyele sahip bir ülke ve bölge henüz tam olarak keşfedilmedi, dolayısıyla gelecek orada. Şu anda, Upbit zaten ana ülkesinde, Güney Kore ve Singapur’da çalışıyor.

Şirketin CEO’su Alex Kim, yeni pazarın büyümek için çok büyük bir potansiyele sahip olduğunu, şirketin büyümesine yardımcı olduğunu ve tüm ekibin yeni bir ülkede olma ve yerellere yardım etme umutları konusunda iyimser olduğunu onayladı.


Upbit, Bir Airdropla Genişlemeyi Teşvik Ediyor

Başlatma sırasındaki herkesin dikkatini çekmek için Upbit, şirketin yeni alanına giriş yapan 2500 müşteriye 250.000 ICON (ICX) belirteçten oluşan devasa bir airdrop atıyor.

Airdropa hak kazanabilmek için, kişinin ülkenin yerel yasalarına göre borsaya katılmaya ve Müşteri Doğrulama sürecinin tamamını tanımaya uygun olması gerekir. Para doğrudan yeni müşterinin Upbit cüzdanına yönlendirilecektir.

kriptopara