Honeypod

17.03.2019
35
A+
A-
Honeypod

İnternetinizi Sonsuza Kadar Değiştirme

Honeypod, reklamları ve izleme sistemlerini tüm ev ağınızdan kaldırmak için yönlendiricinize bağlanan ve aynı zamanda web’e göz attığınız için sizi ödüllendiren gizlilik odaklı bir aygıttır. İnternetin bugün bildiğimiz haliyle peyzajı tamamen, bir insanın her hareketini, kim olduklarını, neye baktıklarını ve onay veya rızası olmadan kiminle ilişki kurduğunu izleme ve izleme niyetinde olan gizli servisler etrafında inşa edilmiştir. Honeypod, yalnızca size internet bağlantınıza kimlerin ve nelerin erişimi olduğunu kontrol etme özgürlüğü vermekle kalmayıp, aynı zamanda internette gezinmek için sizi ödüllendirmekle de değişiyor.

Honeypod Hakkında

İnternetinizi korumanıza yardım etme görevindeyiz.

Honeypod size çevrimiçi mahremiyetin tamamını, daha hızlı bir internet hızını verir ve web’de gezinmek için sizi ödüllendirir. Honeybox kullanımıyla, tüm kullanıcılar Honeypod’larının kullanım miktarına bağlı olarak madenciliğe benzer bir formda kripto para belirteçleri alırlar. Honeypod ile bağlantılı promosyon ortakları sayesinde, kullanıcılar ayrıca jeton alacaklardır.

Honeypod, cep telefonundan akıllı TV’nize internete bağlı her cihazda çalışır. Evinizdeki tüm cihazlar için bir Honeypod.

Honeypod, hem belirteçleri almak hem de kripto para birimi kullanarak çevrimiçi hizmetleri satın almak için bir kimlik doğrulama sistemi olarak kullanılabilir. Artık bir servis satın almanız gerektiğinde cüzdanınızı çıkarmanız gerekmeyecek, ancak Honeypod, cüzdanınıza veya kimliğinize bağlı kimlik doğrulayıcınız.

İco Başlama :03,03,2019

İco Bitiş : 26,05,2019

Kripto Haber