HTC Exodus Blockchain telefonun ZİON Vault şimdi Stellar (XLM) ağını destekliyor

07.04.2019
23
A+
A-
HTC Exodus Blockchain telefonun ZİON Vault şimdi Stellar (XLM) ağını destekliyor

HTC Exodus Blockchain telefonun ZİON Vault şimdi Stellar ağını destekliyor
HTC’nin blockchain telefon Exodus Zion adlı cüzdan uygulaması, merkezi olmayan uygulamalar ve güvenlik adanmış dünya ilk yerli blockchain telefon şimdi Stellar Network (XLM) destekler.

HTC Exodus, haberleri toplulukla Twitter den paylaşdı

Yazma sırasında, piyasa değeri tarafından sekiz büyük kripto para , Stellar Coinmarketcap göre yüzde 1.67 24 saatlik kazançlar ile $ 0.124 ticaret olmuştur.

14 Ocak’ta, telefon nihayet gecikmeden haftalar sonra müşterilere sevk edildi ve müşteriden mesaj aldı. HTC Exodus cryptocurrency kullanıcıları için bir dizi özellik ile birlikte geliyor ama tüm kapalı ödemiş olması gerekir.

Yarı saydam cihaz Exodus önceden yüklenmiş olarak gelen bir cüzdan uygulaması vardır. Zion adlı cüzdan, işlevsellik açısından sınırlı olsa da, kripto kullanıcıları için gayet iyi çalışıyor.

Şu anda Bu güvenlik enclave destek bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), BAT gibi erc20 belirteçleri, telefonda yüklü geliyor cesur tarayıcının yerli belirteci, ve erc721 belirteçleri de bazı.

Bir Yumruk Ambalaj

Makul bir UX ile, bu cüzdan uygulaması aracılığıyla kripto para gönderme ve alma oldukça kolaydır. Bununla birlikte, bitcoin, Litecoin ve Ethereum için aynı üç cüzdanda sıkışmış yeni adresler oluşturma olanağı yoktur, tabii ki tamamen yeni bir cüzdan oluşturmak istiyorsanız.

Sosyal kurtarma seçeneği için, telefon kaybı durumunda cüzdanınızı geri yüklemenize yardımcı olacak güvenilir bir arkadaş seçmenizi sağlar. Bu kesinlikle bir dezavantaj ama kripto para kullanıcıları kapalı bir ticaret halindeyken kripto erişmek zorunda karşılığında yapmak için istekli olabilir.

750 $ için, bu telefon, telefonun yanına çift dokunarak etkinleştirebileceğiniz görünür ekranı daraltarak size tek elle kolaylık sağlayan Edge Sense 2 adlı bir özellik ile birlikte etkileyici bir ekran boyutu ile birlikte gelir.

Bu model Galaxy S9 ve aynı çözünürlüklü kamera ve aynı işlemci olarak yaklaşık iki katı dahili depolama alanına sahiptir.

Bu telefon güvenli yerleşim bölgesi saklı tuş ile dahili kripto para donanım cüzdan şeklinde özel özelliği kesinlikle artık Samsung Galaxy yeni modeli Yani cüzdan gibi geliyor bir yumruk atmıştı ama, kripto kullanıcılar için seçenekleri özellikle cryptos yaygın olarak genişletilmesi.

Kripto Haber