JOYS

07.04.2019
39
A+
A-
JOYS

Dijital Parayı Gerçek Mallara Dönüştürme

Joys, tüm kripto para birimlerinde mal ve hizmetler için yasal ödemeler hizmetidir. Joys, ödeme aracı olarak hemen hemen tüm şifreleme ve belirteçleri eklemenizi sağlayan açık bir küresel blockchain platformunu temsil eder.

Birçok şirket, interbanks işlemlerinden kişisel p2p ödemelerine kadar birçok alanda kripto ödemeleri için blockchain kullanıyor: CoinBase, BitPay, Coinify, PundiX, Bitwala, Wirex, Blockchain Tüccarı, LoyaltyX, LoyalCoin vb. Birçok projenin sık karşılaşılan sorunu birçok ülkenin ihlalidir. şifreli para cirolarında yasa.

İkincisi, POS için özel ekipman kurma zorunluluğu veya satışlar ve ödemeler için otomatik kayıt olmaması. Üçüncüsü, perakende satışta bu tür kararların sınırlı bir uygulama alanıdır.

Bu görevleri çözmenin keyfi, dijital kupon teknolojisini ve diğer araçları kullanır, şifrelemeyle yasal olarak satın almayı sağlar. Piyasa analizi, Joys’in geniş uygulaması nedeniyle eşsiz bir şifreleme para birimi projesi olduğunu kanıtlıyor.

JOYS Hakkında

Joys, Joys sistem katılımcıları ile çevrimiçi veya perakende mağazalar arasında ödemelerin yasal olarak yapılmasını sağlar. 

Blockchain projelerini platforma bağlıyoruz ve satış noktalarında POS sistemleri ile entegrasyon sağlıyoruz. Bu, kripto para birimlerinin veya mağazalarının kabul edilmesini isteyen proje ekiplerini POS sistemleriyle karmaşık, zaman alıcı ve maliyetli entegrasyon sıkıntısını ortadan kaldıran proje ekiplerinden kurtarır.

Joys’u, ekonominin etkinliğini artırmak için geleneksel para sistemi ile yeni blok zinciri tabanlı sistem arasında bir yakınsama aracı olarak tasarlıyoruz. 

Perakende satış mağazaları ve hizmet şirketlerinde herhangi bir blockchain projesinin kripto para biriminin yaygınlaştırılmasını; Bu şekilde, klasik perakendeciliği blockchain topluluğuna dahil ediyoruz ve hem genel olarak kripto para birimleri hem de Joys ile bağımsız projelere bağlı projelerin para birimleri için değer katıyoruz.

Kendi şifreli para birimi olan projeler, sisteme bağlı herhangi bir mağazada kullanma imkanı sağlayabilir. Joys entegrasyonu mevcutsa, projenin şifreleme para birimi ödemeler için kullanılabilir. Bu aynı zamanda bonus, oyun veya dahili para birimi olan projeler için de geçerlidir.

 Her entegrasyona tek tek yaklaşıyoruz ve projenin kendi kripto para birimi veya jetonları olup olmadığını, borsalarda listelenip listelenmediğini, özel olup olmadığını göz önünde bulunduruyoruz. Bu amaçla, Joys API erişimi, uygulama veya web sitesi widget’ları sağlıyor ve bunların entegrasyonuna yardımcı oluyoruz proje.

POS sistemlerine entegrasyonu geleneksel satış iş mantığını destekleyecek şekilde yapıyoruz, bu nedenle yeni POS yazılımı veya donanımı kurmanıza gerek yok. Yeni kripto para birimleri ortaya çıktığında, Joys eski POS sistemleri entegrasyon çözümlerini sürdürmek için bir fırsat sunar. Joys ile başlamak için, sadece yazar kasa yazılımının en son sürümüne sahip olmak, Joys ile bir sözleşme imzalamak ve yazarkasa dijital imzasını etkinleştirmek yeterlidir.

Mağazalarda kripto parası olan ödemelerin yasak olduğu ülkelerde, iki işlem seçeneği sunuyoruz: satın alımlar için kısmi ödemeler yapmak için sadakat puanları kullanın (bu seçenek devreye girdi ve çalışıyor) veya satın alımlar için tam ödemeler yapmak için ön ödemeli kartlar ve dijital kuponlar kullanın ( Bu seçenek şu anda test ediliyor). 

Joys kullanmaya başlamak için, yalnızca Joys Wallet uygulamasını kurmanız, ödeme cüzdanlarını açmanız ve satın alma ödemeleri için kullanmayı düşündüğünüz kripto para birimini yatırmanız yeterlidir.

Kripto Haber