Ada Analiz 7 Nisan

07.04.2019
48
A+
A-
Ada Analiz 7 Nisan

Daha iyi bir bakış açısı için yukarıdan aşağıya bir yaklaşım izleyeceğiz ve bu durumda haftalık grafikteki gelişmeyi göz önünde bulunduracağız. Görüldüğü gibi, çoğu madeni parayla aynı olan Cardano (ADA), Bitcoin kazançları sayesinde büyük faydalar elde ediyor. Geçtiğimiz hafta yüzde 24,1 arttı; basında ve son 24 saatte oldukça sabit kaldı.

2 Nisan’daki yükselişler nedeniyle 9,5 sentlik ilk hedeflerimize ulaşılsa da, ADA / USD’nin 2018 yılının 4. çeyreğinde meydana gelen ağır zararı 6 sentin üzerine kapattıktan sonra yükseliş eğilimi içinde işlem gördüğünü not etmeliyiz.

Aylık grafiğe baktığımızda hepsi bu kadar değil, hacimlerin arttığı ve Mar’ın -6 milyar’ı, Aralık 2018’ten 3,5 milyar’a kadar olan ve üç bar boğa geri dönüş paterni modelleme işleminin neredeyse iki katıydı. 2017 görülebilir. Devam edersek, daha düşük zaman dilimlerindeki girişleri aramak akıllıca olacaktır ve bu, ideal alım bölgesinin 12 kuruşta kolay hedefleri olan 7 kuruş ve 8,5 kuruş arasında olduğu anlamına gelir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara