Kotak Mahindra ve eksen bankaları, Blockchain Dövizleri için Ripple destekli kullanıyor

07.04.2019
28
A+
A-
Kotak Mahindra ve eksen bankaları, Blockchain  Dövizleri için Ripple destekli  kullanıyor

bankalar ve diğer firmalar olarak adlandırılan çok ülke ve çok para birimi sınır ötesi havale platformu, harcamalarını azaltabilir ve daha verimli sınır ötesi işlemler gerçekleştirebilir. Last Mile, Asya’daki 1 numaralı E Ticaret servis sağlayıcısı olan Avenues Payments India Pvt. Ltd’nin bir parçasıdır. Şimdi, son mil platformu Kotak Mahindra Bank ve Axis Bank tarafından kullanılıyor.

Kotak Mahindra ve eksen Bankası son mil kullanmaya başlar

Son duyuruda, kotak Mahindra Bank ve Axis Bank, ödemeleri verimli bir şekilde göndermek ve almak için son mil hizmetlerini kullanmaya başladıklarını açıkladı.

Avenues ödemelerinin zaten Ripple ile ortaklık kurduğunu ve kripto para ve blockchain şirketi ile son Mile entegre ettiğini belirtmek gerekir. Ripple teknolojisini kullanarak, Last Mile kullanıcıları sadece birkaç adımda Ripple blockchain aracılığıyla ödemeleri kolayca gönderebilir ve alabilirler.

Bununla birlikte, sınır ötesi ödemeleri gerçekleştirmek için Ripple’ın teknolojilerini kullanan tek finansal kurumlar bunlar değildir. Diğer Ripple müşterileri de Bahreyn finansman şirketi (Bfc), Evet Bankası ve IndusİND de dahil olmak üzere havale platformları için Avenue ödemelerini kullanıyor.

Ripple, sınır ötesi ödeme hizmetlerini iyileştirmeyi amaçlayan farklı şirketlere hizmet ve ürünler sunarak tüm dünyada genişlemektedir. Şirket zaten kendi ağına 200’den fazla firma karşıladı ve niyeti yakın gelecekte büyümeye devam etmektir.

Ripple tarafından kullanılan dijital varlık olan xrp, pazarda da genişliyor. Bu makaleyi yazarken, xrp $ 15.26 milyar piyasa değeri ile üçüncü büyük cryptocurrency olduğunu. Aynı zamanda, her xrp $0.365 için satın alınabilir.

Ripple tarafından piyasaya sürülen en yeni ürünlerden biri olan Xrapid’i kullanarak, firmaların likiditelerini xrp aracılığıyla kaynak yapmaları ve sınırlar arasında para taşırken maliyetleri ve süreleri azaltmaları mümkündür. Zaten bireyler ve firma süreci hızlı ve akıcı işlemleri yardımcı olan bazı koridorlar vardır. Desteklenen bazı ülkeler Amerika Birleşik Devletleri, Filipinler, Meksika ve Birleşik Krallık’tır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.