HYGH: P2P Blockchain Reklamcılığı

23.07.2019
18
A+
A-
HYGH: P2P Blockchain Reklamcılığı

HYGH, P2P içerik yönetim sistemi ve reklam ağı olmaktan gurur duymaktadır. Platform, markaları halka açık teşhir sistemleri işleten şirket ve kuruluşlarla birleştirmeyi amaçlamaktadır. HYGH platformu resmi web sitesi üzerinden kolayca yönetilebilir. Bunu yaparak, ekosisteme erişimi olan herhangi bir kişi kolayca reklamveren olabilir. Bununla beraber, artık şirketinizin büyüklüğü, mevcut kaynaklar ve hatta reklam bütçesi hakkında endişelenmenize gerek yok.

HYGH’yi Benzersiz Kılan Nedir?
Platformun ve altındaki altyapının arkasındaki ekip, sektörel yenilikçilerden, uzmanlardan ve ödüllü reklamcılık uzmanlarından oluşur. Platformu geliştirmenin amacı, şirketlerin ve kuruluşların markalarını nasıl pazarladıklarını aksatmakta yardımcı olmaktır. HYGH, günümüzde kullanılan reklamcılık yöntemlerini, halihazırda ortaya konan sorunları ele alarak demokratikleştirmeyi hedeflemektedir.

Güncel Sorunlar — Ne?
Maliyet

Bir şirket veya kuruluşun dış yatırım yapmak için ne kadar para gerektirdiğini hiç kendinize sordunuz mu? Gerçek şu ki, çok büyük miktarda kaynağa ihtiyaç var. Başlamak için, reklamverenin, gösterim ekranları kiralamak veya satın almak için baştan başa bir yatırım yapması gerekir. Birçok işletme için maliyetin, özellikle sabit olduğu ve pazarlık yapılamayacağı düşünüldüğünde, ödenmesi çok yüksek.

zaman

Geleneksel olarak, tercih ettiğiniz reklam alanını aylarca önceden ayırmanız gerekir. Bununla birlikte, bir günlük bir ilişki olarak değil, yalnızca uzun süre rezervasyon yaptırabileceğinizi unutmayın. Kısa vadeli kampanyalar yapan şirketler bu tür kuralları ve gereksinimleri yasaklayıcı buluyor. Ayrıca, kendiliğinden pazarlama çalışmaları yürütmek isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler için yer veya kaynak bulunmamasını sağlar.

Esneklik

Reklam endüstrisinde yer alan birçok şirket, sadece bulundukları yerdeki ekranlara erişim sağlar. Bunun anlamı, belirli bir kampanya yürürlüğe girer girmez, bunun üzerinde hiçbir değişiklik olamaz. Bir reklamveren olarak, çevresel ve durumsal değişikliklere cevap vermeyi zor buluyorsunuz.

Ek olarak, sabah ofise girerken ya da işten sonra eve giderken her zaman karşılaştığınız ekrana sahip olduğunuzu biliyor musunuz? Potansiyel bir reklamveren, bir noktada kiraya vermek istedikleri ekranların kime sahip olduğunu hatta yönettiğini bile bilmiyor. Bu nedenle, bir ekranı kiralamaları veya bir sorunu çözmeleri gerekiyorsa nasıl devam edeceklerini bilmeleri neredeyse imkansız hale geliyor.

HYGH Çözümü
HYGH, tüm bu sorunlara bir çözüm sunmak için burada. Çözüm, büyüklüğü, reklam bütçesi ve endüstri bilgisi ne olursa olsun, tüm şirketleri güçlendirecek merkezi olmayan bir çözüm şeklindedir. Bu, tüm işletmelerin açık hava reklamcılığı ile birlikte gelen avantajlardan yararlanmasını sağlamakla ilgilidir. Ek olarak, işletmeler otellerinden, restoranlarından veya mağazalarından gelen reklamları yayınlayarak nasıl pasif gelir elde edebileceklerini öğrenirler.

HYGH belirtecinin tanıtılması aynı zamanda her ölçekteki işletmenin dış pazarlamanın geleceğine de yatırım yapabileceği ve aynı zamanda çabalarından bir miktar kazanç sağlayabileceği anlamına geliyor. HYGH ile reklam vererek, kesin hedefleme elde edersiniz, pasif bir gelir elde edersiniz ve tüm reklam kampanyalarınız için gerçek zamanlı analizler alırsınız.

Kripto Haber