HYGH (PreICO)

28.02.2019
54
A+
A-
HYGH (PreICO)

Reklamcılığın Geleceği

HYGH, her boyutta markanın yarının tüketicisi ile bağlantı kurmasına izin vererek 600 milyar dolarlık reklam endüstrisinde devrim yaratacak, eşler arası bir reklam ağı ve içerik yönetim sistemidir. 

HYGH, halka açık sergileme sahiplerini reklamverenlerle birebir bir şekilde birbirine bağlar. HYGH platformu, reklamcılık yeterliliği ve şirketin büyüklüğünden bağımsız olarak herkese bir reklamveren olma yetkisi verir. Kullanımı kolay uygulamamız, herhangi bir ekranı son derece esnek bir reklam alanına dönüştürür;

marketten satın aldığınız bir tablet, küçük bir vitrin TV’si veya Times Meydanı’na profesyonelce monte edilmiş bir açık hava reklam panosu olabilir. Rakuten’in 70 milyondan fazla müşterisinin kullandığı e-ticaret web sitesinin arkasındaki teknik beyni Jurgen Specht’i içeren HYGH sınıfı bir ekip tarafından kavramsallaştırıldı, HYGH’nin vizyonu, Airbnb’nin otel ve konaklama yerlerini bozduğu gibi reklam endüstrisini de demokratikleştirmek. 

Çoğu kişi Airbnb’ye yatırım yapmayı kaçırmış olsa da, HYGH belirteç sahipleri, HYGH’nin uzun vadeli başarısına katılmanın yanı sıra, platform genelinde gerçekleştirilen her işlemden düzenli bir gelir akışı (gelir payı) alacaktır. Pazar bozulmalarına yenilikçi yaklaşımımız için hem Crypto Challenge Forum 2018 hem de Blockchain Life 2018’de ödüller kazandıktan sonra HYGH ile uçuyoruz.

HYGH Hakkında

HYGH, halka açık sergileme sahiplerini reklamverenlerle birebir bir şekilde birbirine bağlar. HYGH platformu, reklamcılık yeterliliği ve şirketin büyüklüğünden bağımsız olarak herkese bir reklamveren olma yetkisi verir. 

Kullanımı kolay uygulamamız, herhangi bir ekranı son derece esnek bir reklam alanına dönüştürür; marketten satın aldığınız bir tablet, küçük bir vitrin TV’si veya Times Meydanı’na profesyonelce monte edilmiş bir açık hava reklam panosu olabilir.

Misyonumuz, bir toplum olarak şehirlerimizdeki reklamlarla nasıl başa çıkacağımızı yeniden tanımlamak. Altyapı kim sağlamalı? Kimler reklam vermeli? Şu an itibariyle, Dijital Ev Dışı Reklamcılık pazarı yavaş hareket eden, merkezileşen, esnek olmayan ve küçük işletmeler için erişilemeyen bir pazar. 

Amacımız, bölgedeki berber dükkanlarında ve eczanelerde, sadece güneş parlıyorken, reklam veren küçük bir güzellik salonunu güçlendiren, kullanımı kolay bir standart oluşturmaktır.

Statükoyu iyileştirme ve reklam endüstrisini demokratikleştirme görevini kendimiz belirledik. Pasif gelir elde etmek ve özel Reklam kampanyaları yayınlamak bir esinti olur. Kullanımı kolay HYGH platformu ile. HYGH, reklam yayınlamak için gereken süreyi aylardan saniyelere indirgeyerek, gerçek zamanlı dinamik reklamcılık için yeni bir küresel pazar açacak.

İco Başlama : 07 ,01 ,2019

İco Bitiş :07,06,2019

Kripto Haber