Hypnoxys (HYPX Token)

24.03.2019
35
A+
A-
Hypnoxys (HYPX Token)

Hypnoxys Nedir?


Hypnoxys yetkisiz insanların sohbetleri tehlikesini neden olabilecek herhangi bir saldırı veya tehditlere karşı gizlilik ve direnci sağlarken, iletişim kanalındaki aracılar dahil, anlık mesajlaşma servislerine erişmelerini sağlayan bir merkezi olmayan çok fonksiyonlu bir habercidir.

Hypnoxys kimya endüstrisini iyileştirmek ve endüstrinin sansür gibi karşılaştığı zorluklardan bazılarını çözmek için tasarlanmıştır. Platform, çevrimiçi sohbet, video arama ve sesli arama gibi geniş hizmet yelpazesi ile yüksek düzeyde esneklik sunar. Aynı zamanda kullanıcıların sadece uygulamayı kullanarak için gelir kazanmak platformu aracılığıyla ve teşvik modeli kayıt insanları teşvik eder.

Hypnoxys Merkezi Olmayan Sohbet Sistemi Nasıl Çalışır


Hypnoxys sunucuları, ıpfs ve şifreleme dağıtılmış veri depolama ihtiyacı olmadan P2P iletişim üzerine inşa edilmiştir. Buna ek olarak, Hypnoxys messenger, kullanıcının benzersiz kimliğini ve diğer kullanıcıların mesajın içeriğini görüntülemesini engelleyen şifreli mesajlaşmayı üreten merkezi olmayan bir sohbet sistemidir.

Şifreli metinler ses ve video görüşmeleri oluşturabilir, metin mesajları iletebilir ve ek ortak anahtarlar alışverişi yapabilir. Şifreli kanal ayrıca alıcı çevrimiçi olana kadar çevrimdışı mesajlar yayınlar.

Kullanıcıların gelir elde etmek için reklamları eklemek için olanak sağlayan bir reklam işlevselliği ile uygulamayı kullanmak için ödenecektir. Reklamlar etkinleştirildikten sonra, kullanıcılar hesaplarında 5000000 HYPX jetonu alacak ve reklam için harcanan süre için bir hızlandırıcı alacaklardır.

Hypnoxys aynı fikir ve ilgi alanlarına sahip insanların iletişim kurabileceği kamu grupları ve kamu sohbetleri de içerir. Gruplar veya kamu sohbetleri yayınlanan herhangi bir bilgi platformun tüm kullanıcılar için erişilebilir olacaktır.

Şirketler ayrıca herhangi bir yeni ürün veya promosyonlar müşterilerine bilgilendirmek için bir yol ile şirketlere sağlayarak satış ve satış gelirlerini artırmak için kamu sohbetleri kullanabilirsiniz. Ayrıca, kullanıcılar reklam ve tıklama başına maliyet veya Görünüm sevk sistemleri başına maliyet ile entegre kamu grupları oluşturarak gelirlerini artırabilir.

Hypnoxys Faydaları


Reklamları Devre Dışı Bırakma Yeteneği
Hypnoxys platformunda, kullanıcılar gelir kazanmak için uygulamadaki reklamları etkinleştirebilirler. Bununla birlikte, diğer sohbet uygulamalarının aksine, kullanıcı tercihlerine bağlı olarak reklamları devre dışı bırakma veya etkinleştirme fırsatına sahip olacaktır.

Anonim İletişim
Hypnoxys platformundaki grup ve kamu sohbetlerinde anonim iletişim, veri şifrelemesi nedeniyle etkinleştirilir; bu nedenle, iletişimdeki tüm taraflar, üçüncü şahıslar tarafından yakalanmaktan korkmadan bilgileri güvenli bir şekilde aktarabilir.

Merkezi Olmayan Uygulama Modeli
Hypnoxys, uygulama ve kullanıcılar arasındaki ödemeleri ve yerleşimleri otomatikleştirmek için akıllı sözleşmelerle birlikte blockchain teknolojisini kullanır; bu da işlem ve işlem maliyetlerini azaltır. Bu sonunda dünya çapında kullanıcılar için erişilebilir olmasını sağlar.

Etkili İletişim Yöntemi
Kullanıcıların ve bireylerin çok sayıda iletişim ve etkin bir şekilde iş koordine böylece app geliştiriciler hipnoz kamu grupları optimize. Kullanıcılar davet linki aracılığıyla gruba katılmak ve fikirlerinizi paylaşmak ve topluluklar oluşturmak için gibi düşünen insanlarla tanışabilirsiniz.

Kripto Haber