KuCoin ve BitUniverse 1 BTC ve 10.000 KCS Ödülüyle Kripto Ticaret Yarışması düzenledi

24.03.2019
127
A+
A-
KuCoin ve BitUniverse 1 BTC ve 10.000 KCS  Ödülüyle Kripto Ticaret Yarışması düzenledi

KuCoin ve BitUniverse, geçtiğimiz günlerde büyük ödüllerin 1 BTC ve 10.000 KCS olduğu bir ticaret yarışması düzenledi. Yarışma 19 – 21 Mart tarihleri ​​arasında gerçekleşti.

Rekabetin amacı, kripto topluluğunda ticaret botları kavramını teşvik etmekti. BitUniverse, çeşitli platformlardaki kripto para birimlerinin fiyat hareketlerini ve farklılıklarını analiz eden ve karlı işlemler yapan keyfi bir işlem botudur.

Yarışmanın organizatörlerine göre, ticaret botları gibi gelişmiş araçlar yatırımcıların dijital varlıklarını daha iyi yönetmelerine yardımcı oluyor. Bu yüzden yarışma boyunca botlar hakkında farkındalık yaratıyorlar.

İki bin katılımcıdan 10’u nakit, kriptopara birimleri ve alım satım botuna abonelikler dahil olmak üzere çeşitli ödüller kazandığı için şanslıydı.

Gelecekte, KuCoin, bu kez KuCoin dijital ticaret platformunun likiditesini arttırmak için BitUniverse ile bir başka ortaklık daha kuracak. İki şirket, KuCoin borsasında sıfır bir üretici ücreti promosyonu yapmayı da planlıyor.

kriptopara