Binance Coin (BNB) Analiz 24 Mart

24.03.2019
20
A+
A-
Binance Coin (BNB) Analiz 24 Mart

BNB / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişen

     Dağıtım bölgeleri: 24 ABD Doları, 26 ABD Doları, 28 ABD Doları
     Birikim bölgeleri: 8 $, 6 $, 4 $

Son birkaç gün içinde BNB / USD ticaret değerlemesi bir aralıkta hafif bir düşüş görüyor. Aynı şekilde, birkaç 18 hafta boyunca aynı 18 $ ve 14 $ menzil puanlarının tutulması hala bugüne kadar bozulmadan kaldı.

Parite, 16 Mart’taki medyan menzil noktasının üzerinde hafif bir itme gördükten sonra ilerleyemedi, bu nedenle piyasadaki düşük seviyeli bir düşüşün nedeni. 14 günlük SMA şimdi 16 $ ortanca işaretinin altındaki menzil bölgelerinde bulunuyor. 50 günlük SMA, 12 $ ‘da daha düşük bir fiyat işaretinin altında bulunur. Stokastik Osilatörler aşırı alım bölgesinden 60 ve 40 arasındaki güney-doğuya işaret etmek üzere eğik bir şekilde eğildiler.

BNB / USD yükseliş piyasası hissiyatı, 18 $ üst sınır işaretinin kuzeye doğru kırılmamasına rağmen ayılara karşı daha yumuşak davranmayabilir. Bu arada, kripto piyasası muhtemelen mevcut ara noktaların biraz altında kaybeden menzil noktalarına tanık olabilir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara