Bobin Şirketi Ripple-Powered Blockchain Üzerinden Amerikalıların Abonelik ve Reklamlardan Uzakta Kalmasına Yardımcı Olabilir mi?

24.03.2019
19
A+
A-
Bobin Şirketi Ripple-Powered Blockchain Üzerinden Amerikalıların  Abonelik ve Reklamlardan Uzakta Kalmasına Yardımcı Olabilir mi?

Bu, Deloitte’nin yıllık Dijital Medya trendleri anketine, çeşitli raporlara göre. Açıkçası, bu gelecekte bir çözüm olması gereken bir şeydir.

Ripple Destekli Hizmet Bu Sorunları Çözebilir Mi?


Amerikalıların yüzde 47’si abonelik tabanlı eğlence hizmetleri çok sayıda olması hayal kırıklığına gibi görünüyor. Anketin gösterdiği şey budur.

Buna ek olarak, katılımcıların yüzde 57’si, aradıkları TV şovunun veya filmin süresi dolmuş haklara sahip olması nedeniyle sevdikleri içeriğin kaybolduğu zaman da hayal kırıklığına uğradıklarını belirtti. Aynı zamanda, ankete cevap verenlerin yüzde 77’si TV reklamlarının 10 saniyeyi geçmemesi gerektiğini söyledi.

İşletmelerin modelden kayması mümkün mü? Bu abonelik modeli ile firmaların yeni hizmetleri ölçeklendirmeleri ve sunmaları mümkündür. Ayrıca hedeflerine rahat bir şekilde ulaşabilirler.

Auto Transport Quotes CEO’su Nicholas Dutko, müşterilerin bütçeleri tarafından yönlendirilen bir karar aldıkları için fayda sağladıklarını söyledi. Böylece, onlara bir abonelik hizmeti sunan firma için iyi bir stratejidir.

Bobin bu modeli değiştirebilir. Bu, gelir akışlarını çeşitlendirecek ve daha iyi teklifler arayacak çok sayıda yaratıcıyı çekebilir. Bununla birlikte, niyet bir ” kırık reklam destekli web düzeltmek için.” Bu model yaygın kabulüne ulaşırsa, web sayısını ve abonelik modellerine geçişi azaltmak mümkün olacaktır.

Coil, tüm web için yeni bir iş modeli öneren bir firmadır. Bu reklam ve site-by-site abonelik modeli dışında üçüncü bir seçenek sağlayan bir protokoldür. Firma, yaratıcıları desteklemelerine, paywall’ları geçmelerine ve daha az reklam görmelerine izin veren tüketiciler için düz oranlı bir abonelik sunacak.

Kripto Haber