Codex (CDX Token)

24.03.2019
126
A+
A-
Codex (CDX Token)

Kodeksi kriptopara ticaret veya anlık sipariş eşleştirme yetenekleri olan duyarlı ticareti mekanizmaları ile çapraz blockchain işlem yapmak güvenli ve hızlı bir şekilde tüccarlar sağlamak isteyen lisanslı kripto para alışverişi platformudur.

Hem amatör hem de uzmanların ihtiyacına uyacak şekilde tasarlanan Codex, tüccarların portföylerini çeşitlendirmesine veya kripto pazarına girmesine yardımcı olan yararlı işlevleri bütünleştirir.

Ayrıca, Codex, tüccarlara, piyasada bulunan büyük kripto para birimlerinin 100’ünden fazlasını depolayabilecekleri veya çekebilecekleri istikrarlı ve işlevsel bir ortam sağlar. Codex sürekli olarak yeni dijital para birimleri ekliyor ve yakın gelecekte fiat para birimleriyle uyumluluk dahil etme planları var.

Codex Nasıl Çalışır?


Şu anda, Codex çözümleri merkezi ve merkezi olmayan borsaların özelliklerini birleştiren melez bir değişim haline gelerek EOS blockchain üzerinde duruluyor. Platformda oturum açmak için, kullanıcıların bir kullanıcı adı ve şifre yerine özel anahtarlarını kullanmaları gerekir; bu nedenle, kullanıcıların fonunu tutmamasını sağlarken kullanıcılar hakkında çok az kişisel bilgiye sahip olacaksınız.

Codex çözümleri

Codex topluluğu için EOS cüzdan üreten platformu veya herhangi bir ücret veya ücret çekmeden çeşitli platformlarda para aktarabilen elektronik kupon sistemleri şeklinde kodları paylaşacaktır.

Platformun iş modeli, Codex aracılığıyla kripto para birimleri satın alırken veya satarken kullanıcıların ödeme yaptığı ticaret ücretleri tarafından desteklenmektedir. Toplanan fonlar platformu korumak ve diğer masrafları karşılamak için kullanılır. Ticaret ücretleri maker-taker modelini kullanır ve Ücretler diğer platformlara kıyasla nispeten düşüktür.

Codex Token (CDX), kullanıcıların sadakatlerini ödüllendirmek ve platformdaki katılımlarını teşvik etmek için bir araç olarak kullanıldığı için platformun büyümesini uyarır. CODEX’İN Ticaret madenciliği özelliği, kullanıcıların belirli pazarlarda işlem yapmak için CDX temettü almasını sağlar. Ticaret madenciliğinden elde edilen temettü miktarı, kullanıcıların hesaplarında sahip oldukları CDX jeton miktarına bağlı olacaktır.

Codex, kullanıcıların platformda diğer kullanıcıları davet etmek için bir komisyon alma fırsatına sahip olduğu bir ortaklık programına sahiptir. Cdx jetonlarını cüzdanlarında tutan İştirakler daha fazla komisyon alacak.

Neden Codex’i Kullanıyorsunuz?


Güvenilir
Diğer cryptocurrency borsalarının aksine, Codex güvenli öncü altyapısı üzerine kurulmuştur ve yetkisiz tarafların hesaplarına erişmesini engelleyen 2FA ve giriş uyarıları gibi gelişmiş özellikler uygular.

Buna ek olarak, platform, kullanıcıların platformda para kazanmalarını sağlamak için yalnızca API anahtarları yerine kullanıcıların genel anahtarlarını depolayan Eddsa’yı kullanır.

İleri Teknoloji
Codex gelişmiş güvenlik ve verimli ve sezgisel bir arayüz ile birlikte güvenilir performansa sahip eşleştirme mekanizmaları ile entegre edilmiştir.

Bu, fonksiyonel ve istikrarlı ticaret ortamı aracılığıyla en iyi kripto ticaret deneyimlerini alan kullanıcılara neden olur.

Müşteri Desteği
Codex, kullanıcılara sahip olabilecekleri sorular veya konularda ilgili ve güncel bilgiler sağlayacak endüstri uzmanlarından oluşan 24/7 Müşteri Destek ekibine sahiptir.

Destek ekibine e-postalar, telefon görüşmeleri veya diğer sosyal medya sayfaları gibi birden fazla kanal aracılığıyla ulaşılabilir.

Tutarlı Geliştirme Ve İstikrar
Tokenized teşvik programları sayesinde, Codex platformun hızını ve performansını artıracak ve daha sonra Codex’in büyümesine neden olacak platformda Abonelikleri ve katılımı artıracaktır.

Kripto Haber