Tron Tabanlı Stabil Coin USDT 3 Büyük Borsada Takasa Başlıyor

24.03.2019
35
A+
A-
Tron Tabanlı Stabil Coin USDT 3 Büyük Borsada Takasa Başlıyor

Tron Vakfı, yeni bir stabilcoin oluşturmak için Tether (USDT) ile bir ortaklık yaptığını açıkladı. USDT’nin Tron ağına tanıtılması işlemi ücretsiz ve hızlı hale getirecek. Ayrıca, Tether kullanım kasalarını da artıracak.

TRON Vakfı’nın CEO’su Justin Sun, Tether ile çalışmanın Tron blok zincirinin popülerliğini arttırma hedeflerini artıracağına inanıyor.

“Şimdiye kadar, üç önde gelen kripto ticaret platformu Tron tabanlı USDT’ye olan desteğini doğruladı. Üçü – Singapur merkezli Huobi Global, Malta merkezli OKEx ve Gate.io.

Tron merkezli USDT ile ilgili haberler ilk önce bu ayın başında açıklandı. Bozuk para, Tron blockchain’in TRC 20 protokolüne dayanmaktadır. Standart USDT’ye bir gelişme olarak görülen jeton, Tron blok zincirinde tutulan standartların ağdaki tüm DApp’ler ve protokollerle uyumlu olacağını takip ediyor.

Hem Huobi hem de OKEx borsaları, “gelişmiş” USDT’yi listeleme kararının, müşterilerinin co istikrarlı paraların getirilmesine olan talebinden ilham aldığını söyledi. USDT-Tron’un eklenmesi, iki platformun daha önce başka USDT sürümlerini, Bitcoin protokolünü temel alan USDT-Omni’yi ve Ethereum protokolünü temel alan USDT-ERC-20’yi tanıttıktan sonra gelir.

Ek olarak, TRON Vakfı Tron tabanlı USDT’de sahipler için özel bir teşvik programı başlattı. Yatırımcılar dijital para birimini elinde bulundurmak için yıllık yüzde oranı olarak% 20 alacaklar. Bu oran, en yakın rakibi olan USDT-Omni’den çok daha yüksek. Dahası, USDT-Tron sahipleri 100 gün boyunca daha fazla belirteç alacaklar.

Bu yılın başlarında, Tron DApp programının tanıtılması ve BitTorrent Token’ın piyasaya sürülmesi TRX’in fiyatında bir artışa neden oldu. Bununla birlikte, kripto para biriminin değeri o zamandan beri ayı piyasasının etkilerine maruz kalmıştır

kriptopara