İCON (ICX) Tarafından Token Varlıklarına Tam Düzenleme Uyumuyla Getirilen Token Standardı

10.03.2019
33
A+
A-
İCON (ICX) Tarafından Token Varlıklarına Tam Düzenleme Uyumuyla Getirilen Token Standardı

Yeni belirteçlerin ve belirtilmiş fiziksel varlıkların yaratılması, kripto endüstrisinin büyümesinin ayrılmaz bir parçası olmuştur. İCON, piyasa katılımcıları için geçerli olan token spesifikasyonlarını içeren bazı değişiklikler yapmıştır; bu, DLT’ye odaklanan menkul kıymetlerin ve gelişmiş fiziksel varlıkların odaklanmasını mümkün kılmaktadır.

Yeni IRC16 belirteç standardı, geliştiricilerin yaratılmasında şeffaf bir yöntem yaratır ve İCON tarafından Twitter üzerinden duyurulur ve ek olarak Orta blog’una bağlantıyı yeniden gönderir.

IRC16 kodlaması dahilinde İCON’daki geliştiriciler, fiziksel varlıkların belirtilmesini mümkün kılan modüler bir yapı oluşturdu.

IRC16 dağıtıldıktan sonra, düzenleyicilerin hem dijital varlıkların mülkiyeti hem de blok zinciri işlemlerini içeren önceden belirlenmiş kurallara tamamen uygun olacaktır.

Fiziksel varlıkların belirteci, varlık sahiplerinin mülkiyeti ayırmasını ve ispat etmesini sağlar. Fiziksel varlıklar, sembolik parçalara bölünerek sıvı hale gelir. Ayrıca, genel olarak yatırımcı sayısının artmasına yardımcı olur. Akıllı sözleşmeler burada da kullanılabilir ve alıcılar ile varlık satıcıları arasında kararlaştırılan anlaşmaların uygun şekilde tamamlanmasını sağlar.

kriptopara