Bitcoin SV (BSV) Analiz 9 Mart

09.03.2019
66
A+
A-
Bitcoin SV (BSV) Analiz 9 Mart

BSV / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişen

    Dağıtım bölgeleri: 90 ABD Doları, 100 ABD Doları, 110 ABD Doları
    Birikim bölgeleri: 40 ABD Doları, 30 ABD Doları, 20 ABD Doları

Bitcoin SV ile ABD doları arasında dalgalı fiyat hareketleri içeren uzun bir süre var ve şimdi bu hafta 70 ila 60 dolar arasında yer aldı. 26 Şubat’ta, kripto mevcut üst menzil noktasının üzerinde kısa bir yükseliş yaşadı.

Mevcut aralıktaki noktalara daha yakından bakıldığında, bunların 26 Şubat’taki kısa yükselmeden önce piyasada tutulanlar olduklarını göstermektedir. Ticaretteki iki SMA göstergesi ayrıca menzil bölgeleri içinde birleşiktir. Fiyat şu anda göstergelerin etrafında seyrediyor. Bu, basitçe bu kripto ticaretinin kararsız bir piyasa durumunu gösterir. Stokastik Osilatörler, görünüşte bir konsolidasyon hareketine başlamak için 40 civarında bulunur.

Bu kripto ticaretinde iki pazar eksen noktası gözlendi ve bunlar 70 ve 60 dolarlık aralık bölgeleridir. Şu anda, piyasa hala ne boğalar, ne de ayılar tarafından yönlendiriliyor. Ancak tüccarlar, uzun bir giriş başlatmak için menzilin iyi bir şekilde kırılmasını veya düşük menzil seviyesinin tersine dönmesini bekliyor.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara