Kripto Para’da Yeni Trend İEO Coinler

21.03.2019
92
A+
A-
Kripto Para’da Yeni Trend İEO Coinler

2017 Yılında İcoların popüler olduğu dönem sonrasında 2018 yılında Bir çok İco’nun dibe vurduğu ve milyonlarca Dolar yatırımla ortadan kaybolan icoların olması ve ayı sezonununda aynı anda başlaması kripto para piyasasını gerçekten etkilemişti.Peki Son Dönemde popüler olan İEO İcoların Yerini Dolduracak mı?

IEO Nedir?

Belirtildiği gibi, IEO’lar İlk Değişim Teklifleridir. İCO’lardan en büyük farkı, token satışlarını halka açık tutmamalarıdır. Başka bir deyişle, sadece satışı tutan bir takas şirketini aktif kullananlar katılabilir, oysa ICO’lar hemen hemen herkesin sadece sunucunun adresine para göndererek yeni paralar almasına izin verdi.

Basitçe söylemek gerekirse, bir token satışına girmek için onu barındıran bir borsada hesabınız olması gerekir. Bu aynı zamanda hesabınızda para olması gerektiği anlamına gelir ve bazı durumlarda – borsada kendi yerel belirteci varsa – katılımcıların katılmak için o parayı almaları gerekir. Bunun en iyi örneği, Binance Launchpad’de token satışlarını elinde bulunduran ve katılımcıların sadece borunun kendi Binance Coin’i (BNB) aracılığıyla yeni jeton satın almalarına izin veren Binance.

IEO, ICO’dan Nasıl Daha İyidir?

Tabii ki, sadece belirli bir grubun katılmasına izin vermek yerine halka açık olarak, ICO’ların IEO’lardan daha fazla para kazanmaları teorik olarak mümkündür. Ancak, ICO’lar yatırımcıları paralarından kandırmak isteyen dolandırıcıların da elinde tutabildiği için bu risksiz değildir.

Sahte ICO’ların bir seli aslında, modelin neden bugünlerde ancak terk edilmesinin sebeplerinden biri.

Bu arada, IEO’lar genellikle Binance gibi güvenilir ve saygın borsalarda tutulur. Bu zaten dünyadaki ticaret hacmiyle en büyük borsadır, yani büyük miktarda güvene sahiptir. Bu nedenle, bu, diğer birçok borsada olduğu gibi, gerekli araştırmaları yaptıktan ve tanıttıkları projenin meşru olduğu sonucuna vardıktan sonra, güvenilir token satışlarını tutmak için mükemmel bir durumdadır.

İEO’ların popülerliğinin gitgide artacağını düşünüyoruz,Yakın zamanda Bittrex vazgeçsede bu konuda adım attığını gösterdi,diğer büyük borsalardan kucoin ve Huobide bu konuda adımlar atıyor,İEOların en büyük avnatajı borsaya gireceği süre hangi borsada olacağı gibi bir endişe olmadığından daha çok ilgi çekiyor.2019 Yılında İEO token satışları gerçekten kaydadeğer bir piyasa oluşturacaktır.

kriptopara