EOS Coin Analiz 21 Mart

21.03.2019
38
A+
A-
EOS Coin Analiz 21 Mart

EOS / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 3 $, 2 $, 1 $.

Dün 20 Mart’ta EOS fiyatı yatay bir seyir izliyordu. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA yatay eğilimi gösterirken yatay eğilimi gösterir. Kripto’nun fiyatı 3.78 $ fiyat aralığında değişiyor. Halen, kripto’nun fiyatı 3.8000 $ fiyat seviyesinde dirençle karşı karşıya. Tüm fiyat çubukları 3.8000 $ fiyat seviyesinin altında yer almaktadır.

Başta, boğaların kripto fiyatının önceki seviyelere ulaşması için 3.8000 $ direnç seviyesinin üzerine çıkması gerekiyor. Öte yandan, eğer boğalar direnç seviyesini geçemezse, EOS fiyatı menzile bağlı hareketine devam edecektir. Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinde ancak% 60’ın üzerinde. Bu, EOS fiyatının yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

1 saatlik grafikte EOS fiyatı yatay bir seyir izliyordu. Dün, boğalar EMA’ları kırdı ve 3.8043 $ direnç seviyesini test etti. Fiyat düşüş eğilimi bölgesine düşerken, ayılar EMA’ların altına düştü.

Boğalar 3.8000 $ ‘lık fiyatı iki kez test ettiler ve direndiler. Kripto’nun fiyatı düşüş eğilim alanına düştü. Ayrıca, stokastik aşırı alım bölgesinin dışında ancak% 60’ın altında. Bu, EOS fiyatının aşağı yönlü bir momentumda ve satış sinyalinde olduğunu gösterir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.