SeriesOne ve Polymath Blockchain Tabanlı Güvenlik Simgesi Düzenlemeyi Kolaylaştırmak için Ortak Oldu !

21.03.2019
27
A+
A-
SeriesOne ve Polymath Blockchain Tabanlı Güvenlik Simgesi Düzenlemeyi Kolaylaştırmak için Ortak Oldu !

SeriesOne Inc., bir menkul bağış toplama platformu olarak tasarlanmış bir platform, bir güvenlik belirteci şirketi olarak tasarlanmış bir platform olan Polymath ile ortaklık kurduklarını duyurdu.

Ortaklık, blockchain varlık tabanlı menkul kıymetlerini oluştururken ve yönetirken karşılaştıkları karmaşık zorluklardan bazılarını basitleştirebilmelerini sağlamak için başlatıldı.

Onlar Polymath ile içine aldık ortaklık ile kolayca oluşturmak ve aynı zamanda uyumlu belirteçleri yönetmek için bir konumda olmak için ihracatcılar etkinleştirmek mümkün olacak, bu tüm yaşam döngüsü boyunca yapılacaktır. Bu, ilk tekliften, ikincil borsada ticaret yapabildiğiniz noktaya kadar.

Polymath şirketi tarafından sunulacak token kontrol katmanı ile sadece uygulanacak bir sonraki endüstri standardı olabilir, bu nedenle, yakın gelecekte görmemiz gereken çok sayıda potansiyel var. Yerde bu iki şirket, hem de pazarda excel yardımcı olacak benzersiz değerler getiriyorlar olarak sunulan harika şeyler görmeliyiz.

“Polymath tarafından sunulan token kontrol tabakasının endüstri çapında standart olacağına inanıyoruz ve birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz,”

seriesOne CTO Dmitry Grinberg söyledi.

“Dünya çapında yatırımcılar birlikte çalışma kararımızın temelini oluşturan Polymath’a güveniyor,”

seriesone CEO’su Michael Mildenberger söyledi.

“St-20 protokolünü kullanarak Polymath ekibi ile çalışmanın platformumuzda sermaye yetiştirme sürecini artıracağından eminiz.”

Polymath CEO’su Kevin North,” Polymath, herhangi bir bağış toplama işlemi için anahtar teslimi finansman portalı için belirli bir talebi yerine getiren seriesOne gibi yenilikçi ortaklarla çalışmaktan gurur duyuyor ” dedi. “SeriesOne platformu için seçilen teknoloji standardı olmaktan çok heyecan duyuyoruz ve endüstrinin başarılı bir güvenlik belirteci teklifi (STO) oluşturmak ve yönetmek için bir standart oluşturmak için nasıl birlikte çalışabileceğini tekrar görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Geleneksel bankacılık sektörü, teknoloji ve girişim sermayesi içinde 20 yılı aşkın tecrübeye sahip yöneticiler tarafından yönetilen seriesOne, şirket için hızlı bir genişleme yaşandığı bir zamanda, Polymath platformuyla bir ortaklığa giriyor.

Kripto Haber