Infleum

17.03.2019
22
A+
A-
Infleum

Şeffaf Ticaret Yapısı

INFLEUM, büyümekte olan işletmeler ve KOBİ’ler konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan ELSOLCOM tarafından yürütülmektedir. ELSOLCOM, iç destek ve işbirlikçi çabalarıyla, geniş çapta niteliksel ve niceliksel refah içinde olan çeşitli referanslar ve müşteriler oluşturmuştur. Bundan böyle, merkezi olmayan INFLEUM Platformu aracılığıyla, işletmeler bölgesel / fiziksel engellerin üstesinden gelecek ve çeşitli müşterilerin ihtiyaçlarına özel reklam / pazarlama hizmetleri sunabilecekler. INFLEUM kullanıcıları arasında aktif hizmet rekabeti başlatarak, yüksek kalitede ve miktardaki hizmetleri en aza indirilmiş maliyetlerle arttıracak ve nihayetinde proje ölçek ekonomisine ulaşabilecek. Bu nedenle, ekosistem daha büyük olacak ve değeri kullanıcının büyümesiyle çarpacak ve aynı zamanda kullanıcının kazancını artıracak.

Infleum Hakkında

INFLEUM, ELSOL ŞİRKETİ tarafından 8 adet DAPP hizmeti sunan bloklara dayalı açık kaynaklı bir marka yayıncılık ve pazarlama ajansı platformudur.

INFLEUM, markanın yayıncılık ekosistemi döngüsünün tüm aşamalarındaki katılımına göre etkinin değerini ölçer ve dağıtır: yatırım, ağ, pazarlama, paylaşım, tüketim ve ödeme. 
INFLEUM, karmaşık tedarik zincirinde yer alan tüm kullanıcıların üreticiden tüketiciye katkısını ölçerek adil ve güvenilir bir dağıtım sağlamayı amaçlamaktadır. 

Çeşitli aktiviteler sayesinde, kullanıcı INFLEUM’u alabilir ve edinilen INFLEUM çeşitli DAPP servislerinde kullanılabilir. Platformda, platformda ödeme birimleri olarak kullanılan IFUM belirteçlerini yönetmek için INFLEUM Kombine Cüzdan da bulunuyor.

Akıllı Sözleşme Aracısı Makinesi, sözleşme oluşturmayı kolaylaştırır ve kullanıcıların kampanyaları etkin bir şekilde katılmalarına, doğrulamalarına ve yürütmelerine yardımcı olur. ELSOL COMPANY, 30 milyon ABD dolarından fazla birikmiş satış geliri ile Kore’nin en iyi başlangıç ​​yapı organizasyonu. 

ELSOL, her bir markanın ortalama% 2305 oranında büyümesini sağlayan 29 girişimde çalışmıştır. CEO Choi’nin amacı, tutku ve fikirleri varsa herkesin risk almadan iş başlatabileceği bir ittifak ortamı oluşturmak ve sinerjileri hızlı bir şekilde bir araya getirmektir. 

Ek olarak, ELSOL kısa bir süre önce lojistik, pazarlama, izlemeden mentorluğa yeni başlayanlar için 8 çözümü içeren Project REDI’yi başlattı.

Bu çözümler INFLEUM’un ilk sekiz DAPP’sini yansıtır. INFLEUM Platformunu oluşturmak için bu ideal ve etkili ters ICO ile ELSOL, Kore’den ve ötesinden başlayarak tüm başlangıç ​​iş ekosistemini merkezileştirmeyi ve güçlendirmeyi hedeflemektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.