Inzura

03.04.2019
19
A+
A-
Inzura

Kripto para Sigortası

Kripto para pazarı geçtiğimiz yıllarda birçok ve çok sayıda korsanlık ve dolandırıcılıktan geçti.

Kripto para pazarını çok özüne çeken birkaç bilgisayar var. Dünyadaki bitcoin borsalarının% 70’ini kullanan en büyük borsa bile en beklenmedik kesmelerle karşı karşıya kaldı.

Oysa kesilen iş burada durmadı, Ağustos 2016’da 72 milyon dolar değerinde yaklaşık 120.000 BTC çalındı. Kesmek, küçük hacimli borsalardan devasa hacimli borsalara kadar tüm dünyada devam etti.

Güney Kore, 2018’de 30 milyon dolarlık kripto para biriminde hackle karşı karşıya kaldı. Hindistan’daki borsa saldırıya uğradı ve 2018’in başlarında 440’in üzerinde BTC saldırıya uğradı. Kullanıcılar kaybedilen kripto paralarını geri alamayacaklar.

Tüm bu sorunlara çözüm getirmek için INZURA, kripto para birimi özel olarak düşünülerek özel olarak tasarlanmış sigorta için sınıfının en iyisi olan protokol ile geliştirilmiş ve test edilmiştir.

Inzura, kripto para alanındaki bir sonraki devrimci projedir. Inzura, kullanıcıların kripto para birimini kaybettiklerini iddia etmelerini sağlayan bir sigorta belirtecidir.

Inzura Hakkında

Inzura, kripto varlığınız için bir sigorta belirteci olarak hizmet veren bir ERC20 belirtecidir. 

Inzura, kripto alanını, insanların kripto para birimini görme biçimini bir sonraki seviyeye taşır. Inzura, daha önce hiç olmadığı gibi kripto para varlığınızı sigorta ettirerek kripto para varlığınıza koruma sağlar.

Inzura, kayıp / saldırıya uğramış / dolandırıcılığa mahsus kripto para birimini temizleyebileceğiniz kripto para sigortası görevi gören dünyadaki ilk belirteçtir.

Kripto Haber