XRP Analiz 3 Nisan

03.04.2019
20
A+
A-
XRP Analiz 3 Nisan

XRP / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

    Direnç Seviyeleri: 0.61, 0.63, 0.65
    Destek Seviyeleri: 0.35 $, 0.33 $, 0.31 $

Dün, 2 Nisan, XRP fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde yer aldı. Dün, boğalar sonunda 0.34 $ üst fiyat seviyesini kırdı. Üst fiyat seviyesi, önceki fiyat aralığının kritik bir direnç seviyesiydi. Bir önceki 0.28 $ ve 0.34 $ fiyat aralığı, kriptoyu 19 Şubat’tan bu yana aralık hareketinde tuttu.

Boğalar, 0.36540 $ fiyat seviyesine yaklaşırken, Boğalar 0.32, 0.33 $ ve 0.34 $ direnç seviyelerini kırdı. Kripto’nun fiyatı, yükseliş eğilimi çizgisine göre bir dizi daha yüksek ve daha alçak yapıyor. Teknik olarak, yükseliş eğilimi çizgisi yükseliş eğiliminin süresini belirler.

Bununla birlikte, trend çizgisi kırılmamışsa yükseliş eğilimi devam ediyor. Bununla birlikte, aşağı yönlü bir mum trend çizgisini kırarsa ve bir başkası bunun karşısında kapanırsa; Mevcut eğilimin sonlandırıldığı söyleniyor. Bu arada, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir.

1 saatlik grafikte, XRP fiyatı yükseliş eğiliminde. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA, yükseliş eğilimine işaret ederek kuzeye doğru yöneldi. Kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseldiğini belirten 12 günlük EMA’nın üzerinde seyrediyor.

Ancak, fiyat EMA’ların altına düşerse, kripto’nun fiyatının düşmesi muhtemeldir. Bu arada, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara