Ripple, Tba pozisyonunda Blockchain sektörünü geliştirmek için işbirlikçi bir çaba içinde 105 Şirket İle İşbirliği Yaptı

03.04.2019
18
A+
A-
Ripple, Tba pozisyonunda Blockchain sektörünü geliştirmek için işbirlikçi bir çaba içinde 105 Şirket  İle İşbirliği Yaptı

Yeni Uluslararası güvenilir Blockchain uygulamaları Birliği (INATBA), kurucu üye olarak Ripple, multi-solutions firması ve xrp pioneer’a resmen sahip. Ripple, yüzlerce farklı firma ile birlikte Derneği çalıştırmak için güçlerini birleştirecek.

İNATBA Hakkında

Dernek, blockchain teknoloji alanındaki kurumlar ve büyük paydaşlar için, tüm büyük düzenleyiciler ve politika yapıcılarla ilişki kurmak ve ağ kurmak için sağlam bir fırsat sunmak üzere tasarlanmıştır. Birlikte (rakip şirketler bile) pek çok kurum olur problem çözme ile özellikle ileri ve ayrıca satın alma şansı artan.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’a göre:

Güvenilir Blockchain uygulamaları için Uluslararası Derneğin kurucu üyelerinden biri olmak bizim için bir onur ve gerçekten bir ayrıcalıktır. Bu gerçekten dağıtılmış defter teknoloji endüstrisi için önemli bir zamandır. Bir endüstri olarak küresel olarak düzenleyiciler ve hükümetlerle bir araya gelip meşgul olmamız çok önemlidir. Avrupa Komisyonu ile görüştüğümüz iş çok önemli ve bu çabada lider olabilir. Biz dahil olmak ve önde gelen katılımcı olmak için sabırsızlanıyoruz heyecan duyuyoruz.

INATBA’NIN hedefleri

INATBA’NIN başlıca hedefleri şunlardır:

Dünya çapında blockchain ve dağıtılmış defter teknolojisini etkileyebileceğinden, mevcut düzenlemeleri açıklığa kavuşturmak ve geliştirmek için hükümet ve diğer tüm kamu paydaşları ile sürekli ve verimli iletişim kurmak ve sürdürmek.

Hem özel hem de kamu sektörlerinde tüm paydaşların zorluklarını ve çıkarlarını dikkate alacak bir çerçeve ile ilgili şeffaflığı ve açıklığı destekleyen bir yönetim modelini teşvik edin ve teşvik edin.

Birlikte çalışabilirliği teşvik etmek ve blockchain teknolojisi için kesin ve güvenilir küresel standartları korumak için stratejilerin geliştirilmesi için önemli destek sağlayın.

Ayrıca, bu stratejilerin ve kılavuzların geliştirilmesi ve güvenilir blok zincirinin hızlandırılması ve dağıtılmış defter uygulamalarının bu sektörlerin her biriyle alakalı olabileceğinden, her sektörü etkileyebileceğinden, bu stratejileri ve yönergeleri geliştirmek.

Inatba üyeleri

Consensys’in kurucusu ve Ethereum‘un kurucu ortağı Joseph Lubin de derneğe destek verdi. O dedi:

“Herkesin Consensys’in yeni kurulan Inatba-Uluslararası güvenilir Blockchain uygulamaları Derneği‘nin arkasında olduğunu bilmesini istiyoruz. Bu girişim küresel ama Avrupa Komisyonu bizim iyi arkadaşları tarafından destekleniyor. Blockchain ve dağıtılmış ledger teknolojileri ana akım getirmek için birlikte çalışmak için büyük ve küçük blockchain ekosistem örgütleri için bir platform olacak şekilde tasarlanmıştır.”

Ripple, blockchain ve distributed ledger technology ile ilgili olarak küresel düzenlemeyi yeniden tasarlamak isteyen derneğin 105 farklı üyesinden sadece biridir. Diğer üyeler BBVA, Accenture, Barclays, ConsenSys, Cardano Vakfı, IOTA Vakfı, IBM Belçika, Fujitsu ve daha birçok içerir.

Dernek, Belçika’nın Brüksel kentinde 3 Nisan’da resmen açılacak.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.