Ethereum Analiz 3 Nisan

03.04.2019
11
A+
A-
Ethereum Analiz 3 Nisan

ETH / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

    Direnç Seviyeleri: 240 $, 250 $, 260 $
    Destek Seviyeleri: 150 $, 140 $, 130 $

Dün, 2 Nisan, Ethereum’un fiyatı yükseliş eğilimindeydi. Dün, boğa fiyat dalgasındayken boğa 143 $ direnç seviyesini kırdı. Ethereum’un fiyatı 24 Şubat’tan bu yana 145 $ fiyat seviyesinin altında işlem görmekteydi. Önceki gün fiyat düşüşünün ETH fiyatının 165 $ ‘a yükseldiği varsayılmıştı. Bugün, ETH fiyatı, yazı yazıldığı zamanki 169.21 $ ‘a yükseldi.

Kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın üzerinde ve 26 günlük EMA’nın fiyatı yükseliyor. Aşağı yönde, fiyat 12 günlük EMA’nın desteğine geri çekilirse, boğalar yükseliş eğilimine devam edecektir. Öte yandan, eğer fiyat EMA’ların altına düşerse, kripto düşüş eğilimine devam edecektir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. ETH fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde.

1 saatlik grafikte, kripto fiyatı yükseliş eğiliminde. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA, fiyatların yükseliş eğilimi gösterdiğine işaret ederek kuzeye doğru yöneliyor. Aşağı yönlü bir şamdan, 12 günlük EMA’nın desteğine geri döndü, boğaların boğa eğilimine devam ettiğini gösteriyor.

Artan yönde, eğer fiyat EMA’ların üzerinde tutulursa, kripto’nun yükselmesi muhtemel.
Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın üzerinde ve 26 günlük EMA’nın üzerinde. Bu fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara