ioeX ve ThinkSmart’ın WUUBE’si Ağustos’ta ilk Blockchain’li TV’yi Tanıtıyor

20.03.2019
348
A+
A-
ioeX ve ThinkSmart’ın WUUBE’si Ağustos’ta ilk Blockchain’li TV’yi Tanıtıyor

Ağustos ayında ilk Blockchain destekli TV’yi tanıtmak için ıoex
ıoex, Thinksmart’ın bir yan kuruluşu olan QUUBE ile işbirliğini genişletti. İki kuruluş ilk Ocak ayında birlikte çalışmayı kabul etti. Ioex, dünyanın ilk blockchain destekli televizyon hattı olan QuuMoney TV üretmek için QUUBE yazılımını blockchain ağına entegre etti.

Q3 2019’dan başlayarak, JVC Akıllı TV’ler QUUBE yazılımına sahip olacak. Bu ürünü alan ilk bölgeler Kuzey Amerika, Batı Avrupa, Japonya, Kore ve Çin olacaktır.

QuuMoney TV Android TV işletim sistemi Android 9.0 son sürümüne dayanmaktadır. Bu TV’nin kullanıcıları, Quu Madalyonunu kazanan benzersiz içeriğe erişebilir. Ayrıca, ıoex ağına katılmak için IOEX ödülleri alacaklar. Quu Coin aylık abonelik için ödeme yanı sıra TV içeriği satın alarak kullanılabilir. Ayrıca döviz platformları destekleyen ticaret için kullanılabilir olacaktır.

IOEX’İN CEO’su ve kurucusu Aryan Hung, QUUBE ile olan ortaklıkları, akıllı yaşam tarzlarını geliştirmede ihtiyaç duyulan kaynaklara ulaşmada ağa yardımcı olacaktır. İki şirketin, blockchain teknolojisini tüketicilerine fayda sağlayacak şekilde günlük geçim kaynaklarına ince bir şekilde uygulamak niyetinde olduğunu da sözlerine ekledi.

QUUBE CEO’su Richard Houng, şirketinin ve Ioex’in bu yıl Ağustos ayından itibaren ABD’de DApps ile dünyanın öncü blockchain destekli TV’yi tanıtacağını söyledi. Richard ayrıca IoeX ekibinin yeteneklerine olan inancını dile getirdi ve ortaklığa olan güvenini göstererek sonuçlandı.

QuuMoney TV’nin özellikleri
Beklendiği gibi, QuuMoney TV birkaç benzersiz özelliklere sahip olacak. Sıralamalar şunlardır.

QuuShare – kullanıcıların bir bulut depolama mekanizması olarak TV kullanmak için izin verir. Bu, bu tür verilere uzaktan erişilebileceği anlamına gelir.
QuuChat-hızlı ve güvenli kanallar aracılığıyla herhangi bir aracı olmadan özel sohbet sağlar.
QuuMoney TV – kullanıcıların kreasyonlarını satın alabilecekleri veya satabilecekleri bir içerik Paylaşım Platformu.
Buna ek olarak, Ioex, Elastos’un DID işlevlerini QuuMoney Tv’lerine entegre edecektir. Bu çözüm daha önce giriş kimlik bilgilerinin yanı sıra Kore’de önde gelen bir siyasi partiye ait bir oylama sisteminde özel verilerin güvenliğini sağlamak için kullanılmıştır. DİD, QUUBE TV için düzenli güncellemeler yayınlamayı taahhüt eden Ioex ekibi tarafından Elastos üzerine inşa edilen birçok Dapps’den biridir.

Önde gelen markalarla ortaklık
Sonuçta, ıoex ağı, kullanıcılarının blockchain teknolojisinin avantajlarından yararlanmalarını sağlamak için sayısız akıllı DApps sağlamayı amaçlamaktadır. Şirketin Akıllı Ev Aletleri üreten önde gelen markalarla ortaklıklar kurmasının nedeni budur.

Kripto Haber