SID Token

20.03.2019
22
A+
A-
SID Token

İnternet Verilerini Paylaşın

SID (İnternet Verilerini Paylaş), bir kişinin Android akıllı telefonundan yakındaki diğerine otomatik olarak yakın bir yerde internet paylaşımı sağlayan, eşler arası çok sayıda merkezden dağıtılmış bir İnternet paylaşım sistemidir. 

SID projesi ile yaptığımız kilit görevlerden biri: “Daha az şanslı olanı internete erişmenin bir yolunu vererek, yoksulluktan olabildiğince fazla insanı kaldırmak”. Bazı kullanıcılar, reklam tüketimine karşılık belirteçleri alarak ücretsiz İnternet erişimi elde edebilecektir. Bu tür elde edilen tokenler daha sonra tokenler karşılığında diğer megafonları internet kullanıcıları olarak tüketmek için kullanılabilir.

VEYA, kullanıcılar tokenlerinin bir kısmını doğrudan diğer SID Kullanıcıları ile satabilir. Bu işlemler, tam şeffaflığı sağlamak için halka açık bir borsada güvenli bir blok zinciri aracılığıyla yapılacaktır.

SID Token Hakkında

İnternetin bir kişinin Smartphone’undan diğerine paylaşımını sağlayacak, özellikle toplumda daha az şanslı olanlara internet erişimi sunan eşler arası çoklu paylaşım İnternet eko sistemi (Kısaca İnternet Verilerini veya SID’yi Paylaş) .

Bununla birlikte, bu çözüm, interneti başkalarıyla paylaşanlar için bireysel iadelere izin verecektir. Tokenomics, bu çözümün kullanıcılarının gelecekteki SID belirteçlerine geleneksel veya kripto para birimi takas etmelerine izin vererek ve bunun tersi yapılarak, internet üzerinden megabaytlık SID belirteçleri takas etmeleri ve bunun tersi olarak, SID belirteçlerinde alım satım reklamları ve alım satım işlemlerini sağlayarak (gönder ve SID ekosistemi kullanıcıları arasında belirteçler).

İnternetin çoğunlukla geleneksel servis sağlayıcılardan veya mobil şebeke operatörlerinden elde edildiği statükoya bir çözüm öneriyoruz.

 Yenilikçiliğimize, yakındaki Akıllı Telefonlar arasında tamamen geliştirilmiş fikri mülkiyetli eko-sistemimize göre kalabalık kaynaklı internet kullanımıyla eşler arası bir yapı kullanılarak: 2015 yılında dosyalanmış PCT patenti W202016124915A1 bekliyor ve geçici USPTO patent başvurusu bekleniyor.

2017 yılında dosyalanan 62588951 no’lu akıllı telefon, interneti otomatik olarak yakındaki akıllı telefonlarla veya tabletlerle, bir dizi parametreye dayanarak paylaşacak ve şifreli kullanıcıların işlemlerini BlockChain sorumlularına yükleyecektir. Yukarıda anlatıldığı gibi olan bu işlemler, şirketimizin gelir artışına paralel olarak gelecekteki belirteç büyümekte olan likidite yaratacaktır. 

Böylelikle SID’in kilit misyonunu “Daha az şanslı olanı ücretsiz internet erişimine olanak sağlayarak yoksulluktan olabildiğince fazla insanı kaldırmak” başardı. Daha az şanslı olan, gelecekte reklam metnini, (18 Nisan 2018 versiyonunda) reklam tüketen alışverişi için ancak bir kuruş ödemeden alışverişinde bulunan jetonları toplayarak ücretsiz internet erişimine sahip olacak. 

Bu tür elde edilen belirteçler daha sonra tüketilen internet megabaytlarının ücretini ödemek için kullanılacaktır VEYA kullanıcıları, diğer SID kullanıcılarının SID ekosisteminde tüketmek üzere satın alacağı alım-satım borsalarındaki jetonu bozabilir. 

Bu SID eko-sistem çözümünün temel özelliklerinden biri, toplumun mobil verilerini veya özel ev Wi-Fi’sini paylaşmaları için herkesi ve ayrıca toplumun en şanslı insanlarını ödüllendirmesidir: 

(i) Her ayın sonunda tüketilmeyen herhangi bir mobil veriyi, çoğu geleneksel şebeke operatörünün sözleşmelerinde, bugüne kadar kaybediyoruz. 

Bizim çözümümüz, bu kullanıcıların mobil verilerini yakındaki diğer SID kullanıcılarıyla paylaşmak için belirteçler alarak belirteçlerin bir kısmını geri almalarına izin verir, aksi takdirde kullanılmayan megabaytların her ay israf etmesine izin vermez. 


(ii) Her ayın sonunda tüketilmeyen ev Wi-Fi verilerini, çoğu geleneksel internet servis sağlayıcılarının sözleşmelerinde, bugüne kadar basitçe kaybetti. Bizim çözümümüz,

SID kullanıcılarının evdeki Wi-Fi internetini yakındaki diğer SID kullanıcılarıyla paylaşmak için belirteçler kazanarak belirteçlerde kazanmalarını sağlayacak, aksi halde kullanılmayan megabaytların her ay israf etmelerine izin vermeyecektir. 

Lütfen şebeke operatörünüzü veya internet servis sağlayıcınızın şartlarını ve koşullarını kontrol ettiğinizden emin olun,

çünkü bazılarının satın aldıkları internetin sadece özel kullanım için olduğunu ve bu nedenle yeniden satılmadığını belirten küçük bir baskısı vardır. Herkes akıllı telefonlarda bağlama veya sıcak nokta işlevini etkinleştirebilse de, SIM’i sağlayan mobil operatör, nadiren yapılmasına rağmen bu seçeneği uzaktan devre dışı bırakabilir.

 Bu nedenle SID, Mobil verilerinin yakındaki SID kullanıcılarıyla otomatik olarak paylaşılmasını veya paylaşılmamasını sağlamak için bir son kullanıcı ayarı içerir ve onaylaması istenir. SID, merkezileşmeden kurtulmanın en iyisidir çünkü yalnızca son kullanıcı internetini paylaşıp paylaşmayacağına ve paylaşılan internet için belirteçlerle ödeme yapılıp yapılmadığına karar verir. 

Önceki durumda olduğu gibi, bu SID çözümü de kullanıcıları herhangi bir kişiye özel veya işletme şifresi vermeden ev veya iş İnternet verilerini paylaşmaya teşvik eder. Aslında, geleneksel olarak insanlar evlerinde Wi-Fi şifresini ziyaretçilere verir ve böylece dahili Wi-Fi ağlarına bağlı her şeyin güvenliğini ortaya çıkarırlardı.

 SID çözümümüzde, ev sahibi olan kullanıcı akıllı telefonunu veya tabletini kullanarak şifreli bir bağlantı üzerinden ziyaretçilerle İnternet paylaşıyor ve bu nedenle hiç kimse dahili Wi-Fi ağına erişemiyor. 

Teknolojimiz SID-SDK, İspanya’daki Dunkin Donut’un üçüncü şahıs APP’sinden, Dunkin Coffee adında, İspanya’daki Frinwo SL’den de faydalanabiliyor. kendi gelecekteki SID kullanıcıları. Uygulamamızı Google Play Store ve App Store’dan indirin: https://ShareInternetData.io/.

Kripto Haber