Kore’nin Penta Güvenlik Sistemleri Yeni PALLET X Crypto Asset Enterprise Cüzdanını Piyasaya Sürüyor

20.03.2019
23
A+
A-
Kore’nin Penta Güvenlik Sistemleri Yeni PALLET X Crypto Asset Enterprise Cüzdanını Piyasaya Sürüyor

PALLET X, gelişmiş bir dijital varlık cüzdanı olan bugün, Blockchain, Nesnelerin İnterneti (IoT) ve kripto alım satım hizmetleri sağlayıcılarına veri güvenliği çözümleri sunan Penta Security Systems Incorporated tarafından piyasaya sürüldü.

Yeni cüzdan kripto değişim ortamı ve bir ödeme sistemi olarak tasarlanırken, yine de maksimum güvenlik ve kesintisiz kullanım sağlar.

Kore’nin önde gelen BT güvenlik sağlayıcıları tarafından yirmi yıldan fazla deneyime sahip olan Crypto Wallet, PALLET X, sıcak depolama özelliğine sahip donanım aygıtı gibi bir sunucu olarak geliyor ve gerektiğinde soğuk bir cüzdan deposuna yeniden entegre edilebiliyor .


PALET X Wallet

M-cüzdan kullanıcıları işlemlere yetki vermek için birden fazla imzaya ihtiyaç duyar, bu da sistem verimliliğini en üst düzeye çıkarmak ve kripto varlıklarını yetkisiz kullanıcılardan güvenli bir şekilde yönetmek için anahtar olan erişim kontrolünü dağıtır.


Ek Koruma Özellikleri

    Üçüncü taraf şifreleme para birimi değişimi için BIP-32/39/44 düzenlemelerine uygun olarak Ticari Markalanan Şifreleme Modülü.
    Donanım Güvenliği Modülü’nü kullanırken Korumalı ve Güvenli bir cüzdan yönetimi ve üretim ortamı
    Biyometrik yetkilendirme sistemi
    “Shamirs Secret Sharing” protokolünün kullanılması, oturum açma kurtarma işleminin gizliliğini ve güvenliğini arttırdı.

Diğer PALET Ürünleri

IoT tabanlı bir blok zinciri çipinin, donanım ve mobil cüzdanların ve kart benzeri bir cüzdanın eklenmesinin, PALLET X’in eşlik eden yeni özellikleri olduğu da duyuruldu.

Tüm bu uyum içinde işleyen işlemlerde, işlem akışkanlığı ve güvenliği sağlanmakta olup, işlem verimliliğini ve likit varlıkların kullanılabilirliğini korumaktadır.

Eşsiz bir algoritmaya ve önde gelen kurumsal kaliteye ve aşılmaz bir işlem protokolüne sahip olan Penta Crypto Wallet Framework, tüm PALLET ürünlerinin teknik temelidir.

kriptopara