İOST’un Aiou Tech’i, Alipay China Mobile Communications Association Tarafından Kabul Edildi

11.07.2020
36
A+
A-
İOST’un Aiou Tech’i, Alipay China Mobile Communications Association Tarafından Kabul Edildi

Önde gelen blockchain ağı IOST’un kurumsal kolu olan Aiou Technology, COVID-19 pandemisini azaltmak için yardım operasyonlarına gerekli yardımı sağlamak için Çin Mobil İletişim Birliği tarafından “Olağanüstü Blockchain Programı” olarak seçildiği için adına dikkate değer bir kredi ekledi.Firma, tanınmış mobil ve çevrimiçi ödeme sistemi Alipay ile tanındı.

İOST, blockchain alanında mevcut ölçeklenebilirlik, güvenlik ve hız ile ilgili sorunları çözmek için tasarlanmış açık kaynaklı merkezi olmayan bir blockchain projesi olarak parlıyor. Kullanıcıların gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlayan ‘İnanılırlık Kanıtı’ veya PoB adlı yeni nesil konsensüs algoritması üzerinde çalışır.

Firma, kuruluşundan bu yana kripto topluluğundan büyük bir popülerlik kazanmıştır. Bu yıl, ekibin tanınmış birçok kurum ve devlet tarafından yönetilen kuruluştan tanınma ve alkış aldığını gördü. Son zamanlarda, Aiou’nun çalışma kolu Shanyiou sadaka bilgi tanıtım çözümü Blockchain Hizmet Ağı tarafından Resmi Belirlenmiş Uygulama olarak seçildi. Şubat 2020’de Aiou Technology, üst düzey bir bilgi ifşa girişimi tasarlamak için Ningbo ve Changsha hükümeti, Çin Girişim Federasyonu ve Çin Yazılım Birliği ile işbirliği yaptı. Beklenen proje, blockchain pedagojisinin araştırılması ve geliştirilmesi tarafından yönlendirildi ve koronavirüse karşı operasyonlar için toplanan yardım fonlarında şeffaflığı aşılamayı amaçladı.

kriptopara