Ripple XRP Analiz 11 Temmuz

11.07.2020
27
A+
A-
Ripple XRP Analiz 11 Temmuz

Yakın geçmişte XRP, Tether tarafından küresel kripto pazarında 3. sırada devralındı. XRP, şüphesiz, inanılmaz bir altcoin yatırımıdır, ancak nispeten daha yavaş bir büyümeye sahiptir. Verge, Cardano ve VeChain gibi madeni paraların inanılmaz bir ivme kazandığı son altcoin yürüyüşünü düşünürsek, ancak XRP ve Ethereum ile istikrarlı ama yavaş bir büyüme görüyoruz.

XRP 4. pozisyonda işlem görürken, Bitcoin ve Ethereum ile benzer bir momentuma sahip olan madeni paralardan biridir. Ancak, bu sefer XRP ve Ethereum, 0.185 $ civarında işlem görmekten şu an 0.210 $ ‘a işlem yapmaya başladı.

Pazarın diğer altcoinleri katı dirençleri ihlal ettiğinde, XRP’nin 30 günlük en yüksek seviyesi 0.20 doların üzerinde olduğu görülüyor. Bununla birlikte, madeni para son zamanlarda daha yüksek bir hızda devam etti, bu da gün içi yükselişe neden oldu. Ayrıca, XRP madeni para, Mart ayında 0.11 $ ‘a kadar düştüğü büyük satıştan sonra bir trendler karışımı sergiledi. XRP / USD Mayıs ayının ilk haftasına kadar yükseliş trendi izledi ve ardından devam eden haftanın başına kadar hafif bir düşüş trendi izledi.

Ancak, konulan teknikler gün içindeki pozitif geçişler nedeniyle yükseliş eğilimleri çekiyor. XRP / USD’nin MACD grafiği, 2 gün içinde% 13 oranında güçlendikten sonra yükseliş eğilimi sergiliyor ve benzer şekilde RSI, 69.62’de aşırı alım bölgesi civarında.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara