IOST Çin Blockchain fon Bloğundan 200 Milyon Dolarlık Yatırım Aldığından Beri Fiyat Artışları

04.04.2019
49
A+
A-
IOST Çin Blockchain fon Bloğundan 200 Milyon Dolarlık Yatırım Aldığından Beri Fiyat Artışları

Bir Çin blockchain Fonu, blockchain projesine Yardım ve fon sağlayacağını açıkladıktan sonra IOST fiyatları arttı.

Yönetim altında 200 milyon dolar olan yatırım firması, 1 Nisan’da IOST’A yatırım yapacaklarını açıkladı.

IOST Çin Fonundan yatırım aldı

Yönetim altında 200 milyon dolarlık bir şirket olan BlockGroup, IOST ile ilgilendiklerini bildirdi. Şirketin kurucu ortağı Kevin Hsu, projenin performansından etkilendiklerini açıkladı.

Kripto para Brifingiyle yapılan bir konuşma sırasında, Blockgroup’un bir sözcüsü, 90.000’den fazla hesaba sahip dördüncü büyük kamu blockchain olan IOST‘UN, projenin ayı pazarının çoğu için hafife alındığını açıkladı. kripto para ayı pazarı Ocak 2018’ten bu yana tam olarak etkilendi, ancak gelgitler dönüyor.

BlockGroup ayrıca projeye yatırım yaptı ve ıost belirteçlerini pazara getirdi. Ayrıca, fon, IOST geliştiricilerinin varlıkları yönetmesine ve bir ekosistem oluşturmasına yardımcı olmak için uzmanlığını paylaşacak.

IOST, düğümleri daha küçük konsensüs gruplarına ayırmak için zaten sharding uygulamıştır. Bu, daha dApp işlemlerini ve daha yüksek hızları ele almalarını sağlayacaktır. IOST kurucusu Jimmy Zhong, blockchain’in işletmeler ve tüketiciler için yaygın olarak kullanılabilir hale gelmesine yardımcı olacağını söyledi.

Firma, başlangıç inkübatörü Bluehill’den 50 milyon dolar fon aldı. Aynı zamanda, Iost ekosistemini oluşturmak ve geliştirmek için Huobi veya CoinGecko dahil olmak üzere diğer firmalarla da ortaklık kurdular.

IOST, Dünyadaki en büyük 51 dijital varlıktır. Bu bir piyasa değeridir $ 151 milyon ve her İOST belirteci için satın alınabilir $0.012544.Firmaya göre, bu onların ikinci yatırımıdır.

Geçmişte Singapur’da bulunan başka bir şirkete yatırım yaptıklarını duyurdular. Bu şirket, işletmeler için blockchain çözümleri geliştirmeyi amaçlamaktadır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.