İOTA Analiz 18 Şubat

18.02.2019
39
A+
A-
İOTA Analiz 18 Şubat

IOTA / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

     Direnç seviyeleri: 0.32 $, 0.34 $, 0.36 $
     Destek seviyeleri: 0,26 dolar, 0,24 dolar, 0,22 dolar

IOTA / USD piyasalarındaki alım satım görünümüne keskin bir şekilde bakıldığında, kripto, düşük seviyeli sıralı bir fiyat hareketi görüyor. Geçerli menzil bölgeleri olarak yaklaşık 0.28 $ ve 0.3 $ fiyat seviyeleri kaydedildi.

15 Şubat’taki işlem seansları sırasında, 50 günlük SMA ve Bollinger Middle Band’ın birleştiği noktadaki alt aralık bölgesinin biraz altındaki fiyat hafifçe kırıldı. Yine de göstergeler yukarıda belirtilen noktanın biraz altında bulunuyor. Stokastik Osilatörler kısa bir süre sonra 60 bölgesini kuzeye taşıdılar.

Boğalar piyasadaki güçlerini artırmıyor gibi gözüküyor ve bunun sonucunda 0,32 dolar ve 0,28 dolar değerindeki ayılara girişlerini kaybediyor olabilirler.

IOTA / USD piyasası fiyat değerlemesinde nispi bir yükselişe rağmen, o zaman hala bir aralıkta. Kısa vadede paritenin menzil bölgeleri 0,29 ABD Doları ve 0,29 ABD Doları seviyelerindedir.

Dün, piyasa bir zamanlar ani bir düşüşe tanık olurken, 0.293 dolar civarında test etti; kısaca mevcut alt menzil bölgesi etrafındaki bir temeli bulun. Bugün, fiyat bir kez daha Bollinger Upper Band boyunca işlem yapmak için hafifçe yükseldi. 50 günlük SMA, Bollinger Orta Bantının biraz altında bulunur. Stokastik Osilatörler artık eğik bir şekilde kuzey-doğu yönünü 80 aralığının altına işaret edecek şekilde eğilmiştir. Bu, şimdilik pazarın kararsızlık süresi anlamına gelebilir.


Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara