ITAM Games: Kazanmak İçin Oynadığınız Blockchain Çözümü

28.07.2019
26
A+
A-
ITAM Games: Kazanmak İçin Oynadığınız Blockchain Çözümü

ITAM Games, oyuncuların sevdikleri şeyi yaptıkları aynı zamanda kazanç elde ettikleri blockchain teknolojisine dayanan bir çözümdür. Blockchain ekosistemi sayesinde artık oyunların sadece eğlenceli değil aynı zamanda söz konusu oyunların da şeffaf kalmasını sağlıyor.

Dünyanın farklı yerlerindeki oyun geliştiricileri, her zaman hayranlarını kandırabilecekleri yollar aramaktadır. Diğer taraftan oyuncular, oyun verilerine erişebilmeleri gerektiğine inanıyorlar.

ITAM Games bugün var olan geliştiricilerin geniş yelpazedeki oyunlarını destekleme görevini en çok sevdiklerini yapıyor. Geliştiricilerin kataloglarında zaten mevcut olan oyunları entegre etmek için kolayca kullanabilecekleri bir platform sağladılar. Oyuncular artık bu çözümü kullanarak oyunlarının blockchain ekosisteminde bulunduğundan emin olabilirler.

Kullanıcılar, çevrimiçi oynarken uyguladıkları çabalarla değer yaratıyorlar.

ITAM Games tarafından sunulan Oyun Deneyimi
ITAM Games, oyunlara ve oyun geliştiricilere blockchain ekosistemi tarafından desteklenen yepyeni bir dünyayı deneyimleme fırsatı sunuyor. Başka hiçbir şeye benzemeyen bir oyun ortamı sağlamak için tasarlanmış bir eko sistemidir.

ITAM Oyunlarını Kullanmanın Yararları
Daha önce de belirtildiği gibi, ITAM Games, hem geliştiricileri hem de oyun meraklılarını etkileyecek bir çözüm sunmaya çalışıyor. Bu avantajlar şunları içerir:

Merkezi bir konumdaki oyun sunucularında saklamak yerine dijital bir cüzdanda saklanan oyun içi kripto varlıklarını kazanmak.
Oyuncular, kripto varlıklarının mülkiyetini tamamen satın alabilirler
Platform kullanıcıları, varlıklarını platformdaki diğer oyun hayranlarıyla kolayca değiştirebilirler.
Blockchain ekosistemi tarafından desteklenen adil oyun
Her kullanıcı tarafından kazanılan başarıların gösterilmesi söz konusu olduğunda kamusal şeffaflık. Şeffaflık, oyun sıralamasına, yüksek skorlara ve liderlik tablolarına uzanır.
Kullanıcılar, oyun geçmişine tam erişime sahip olur ve tüm hareketlerini platformda kaydoldukları andan itibaren izleyebilir.
Geliştiriciler için şunları yaparlar:

Nasıl çalıştığını öğrenmek zorunda kalmadan blockchain sistemine dayalı oyunlar oluşturun
Tam düğüm EOS.IO desteği alın
Her iki haftada bir oyun içi ödemelerini dijital cüzdanlarından alın
Önemli olarak, ITAM Games, herhangi bir oynatıcıyı kilitlememelerini sağlamak için mümkün olduğu kadar çok şifreleme parası için destek sağlayacaktır.

Kripto Haber