WanChain WAN Analiz 28 Temmuz

28.07.2019
66
A+
A-
WanChain WAN Analiz 28 Temmuz

WAN / USD Uzun Vadeli Eğilim: Değişen

    Dağıtım bölgeleri: 0,40 dolar, 0,50 dolar, 0,60 dolar
    Birikim bölgeleri: 0,15 ABD doları, 0,1 ABD doları, 0,05 ABD doları

WAN / USD piyasası, bir önceki işlem haftasındaki seanslarda uzun süredir devam eden fiyat hareketlerini sürdürdükten sonra geniş bir görünüm sergiliyor. Halen, pazar 0,30 dolar civarında bir fiyat dalgası yaratıyor ve küçük SMA’nın trend çizgisi de tamamen pazarın dalgalı ticaret noktasında yer alıyor.

50 günlük SMA göstergesi, 0,40 dolar hemen dağıtım bölgesi ile 14 günlük SMA göstergesindeki 0,30 dolar dalgalı işareti arasındadır. Stokastik Osilatörler, güneye işaret etmek amacıyla kılları 60 aralığının üzerinde kısaca kapattılar. Bu, bu kripto ticaretinin hala köşede aşağı doğru itildiğini görme olasılığını gösteriyor.

Kripto ticareti, büyük SMA işlem göstergesinin trend çizgisinde güçlü bir fiyat bölgesiyle karşı karşıya görünüyor. Bu arada, eğer ayılar 0.30 $ ‘lık dalgalı fiyat noktasından güçlü bir şekilde itme çabalarını yoğunlaştırırsa, 0.20 $’ lık tahmin edilen aşağı yönlü baskının, daha sonra düşüşe geçerek daha düşük bir pazarın değerine düşmesini engellemeyebilir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz 

kriptopara