KardiaChain

04.04.2019
28
A+
A-
KardiaChain

Birleşik Blockchain Ekosistemi

Blockchain’in, insanların yatırım yapma, iş kurma, çalışma ve sosyal olarak mobil olma fırsatlarına sahip olduğu bir dünya olan insanlar için eşit fırsatlar yaratabileceğine inanıyoruz.

Teknolojimiz kitle kabulünü güçlendirir, kullanım alanlarını genişletir ve blockchain ekosisteminin temelini oluşturur. Merkezi olmayan uygulamalar (Dapps) için bir blockchain platformu inşa ediyoruz ve farklı blokajların ölçeklendirilmesine ve bağlanmasına izin veren bir blockchain ekosistemi oluşturulmasına yardımcı oluyoruz

KardiaChain Hakkında

Blockchain, performans ve birbirine bağlılık konusunda bir sicile sahip olmasıyla benzersiz bir merkeziyetçilik ve şeffaflık düzeyi sunmaktadır. Öngörülebilir bir gelecekte, blockchain çözümlerinin, özellikle akıllı sözleşmelerin, insanların rahat ve günlük durumların her bir noktasında güvenilir bir anlaşmaya varmalarına yardımcı olacağına inanılmaktadır.

Bununla birlikte, bunu başarmak için mevcut yaklaşımlar ya başkalarını eskimiş kılmak üzere inşa edilmiştir ya da katılımcı zincirlerde önemli bir değişiklik gerektirmektedir.

KardiaChain, asimilasyon olmadan? Entegrasyonunu takip ediyor mu? Hem son kullanıcı hem de geliştiricinin bakış açısından sadelik ve kullanım kolaylığına odaklanan bir yaklaşım. KardiaChain ekibi, hem mevcut hem de yaklaşmakta olan blockchain platformları arasında zincirler arası işlemleri kolaylaştırmak için İkili ana düğüm (veya kısaca İkili düğüm) olarak adlandırılan invaziv olmayan bir çözüm geliştirdi.

Kripto Haber