Riot Blockchain 2018’de 58 Milyon Dolar Zarar Gördü

04.04.2019
184
A+
A-
Riot Blockchain 2018’de 58 Milyon Dolar Zarar Gördü

Ayı dönemi başladığından beri, kripto para ve Blockchain endüstrisinde birçok firma önemli kayıplar bildirdi. Bununla birlikte, madencilik sektöründe en kötü duruma düşmüş gibi görünen sektörün bölümü, birçok firmanın kapanması, personelinin gitmesine izin vermesi, envanteri satmaya çalışması ve önemli kayıplar bildirimleri oldu..

2018 yılı için kayıpları rapor eden en son madencilik firmalarından biri, 2 Nisan 2019’da finansal tablolarını yayınlayan eskiden Biyoteknoloji şirketi olan Riot Blockchain. Söz konusu mali tablo, firmanın 58 için 2018 milyon dolarlık kayıpları sürdürdüğünü gösteriyor.

Kayıpların sadece ayı pazarının bir sonucu olduğunu varsaymak kolay olsa da, ifadenin notları farklı bir resim çiziyor.

Notlara göre, devam eden kayıplar bir dizi başka faktörün bir sonucu idi.

“Net kayıp, büyük ölçüde, yaklaşık 45.2 milyon dolarlık hasılat dışı toplam bozulmalar, amortisman, amortisman ve stok bazlı tazminat giderlerine atfedilebilir,”

Ayrıca, Bitcoin fiyat düşüşüne rağmen, şirketin amortisman, amortisman ve değer düşüklüğünden önce 33% ‘ in pozitif bir brüt marjından yararlandığı da açıklandı. Gelir açısından şirket, 7.7 Bitcoins (dönüştürülen Bitcoin Cash dahil) ve 1,081 Litecoins üretimi için 3,023 milyon dolarlık gelir elde etti. Yılın diğer başarıları arasında, 8,000’te başlayan Oklahoma City’deki yaklaşık 2018-madenci tesisinde kripto para birimlerinin istikrarlı devlet madenciliğinin kurulması yer alıyor.

Varlıklar açısından, şirketin nakit ve dijital para birimleri 1,6 milyon dolar ve şu an itibariyle uzun vadeli bir borcu yok.

Yasa İle İlgili

Şirketin Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu soruşturması tarafından yürütülen devam eden soruşturma hakkında bir güncelleme yapıldı. Firma Nisan 2018’de bir mahkeme celbi aldı ve konuyla ilgili yetkililerle işbirliği yaptıklarını söyledi. Mahkeme celbinin isimlerine ‘Blockchain ‘ kelimesinin eklenmesiyle ilgisi olduğu bildirildi.

Riot Blockchain RiotX, kendi kriptopara değişimi geliştirme sürecinde de ve Shift Markets, Ltd ile ortaklık kurduklarını açıkladı. bir sağlayıcı olarak.

Finansman açısından Riot Blockchain, bir kredi sendikasından 3 milyon dolarlık köprü finansmanını güvence altına alabildi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.