Kinesis

17.03.2019
266
A+
A-
Kinesis

Altın Standartının Gelişimi

Kinesis, fiziksel, tahsis edilmiş, altın ve gümüş üzerine 1: 1 olan verim getirici kripto para birimleri getirmiştir.

Kinesis para birimlerini satın aldığınızda, eşzamanlı olarak herhangi bir karşı taraf riski olmadığından, dünyanın dört bir yanındaki üçüncü kasalardan birinde güvenli bir şekilde saklanan gerçek altın veya gümüş tahsis edilir.

Bu dijital paralar (KAU‘lar altın parayı temsil eder ve KAG‘lar gümüşü temsil eder), kullanıcıların hızlı ve güvenli işlem yapmalarını sağlayan Kinesis bankamatik kartıyla kolayca satış noktasında harcanabilir.

Kinesis kripto para birimleri, parayı geri alabilir ve bu kripto para birimi ile içsel değeri güvence altına alan temel fiziksel değerli metalin teslimini alabilir. Kinesis Velocity Token (KVT) halka açık satışı şu an yayında olup, 55 milyon dolarlık satış öncesi başarılı bir artışla Kinesis 300 milyon dolarlık sabit hedef hedefine ulaşmak için yoluna devam ediyor.

Kinesis

Altın mülkiyeti daha sonra blockchain teknolojisi kullanılarak dijitalleştirilir, yani kripto para biriminizi Kinesis dijital cüzdanından alabilir veya aktarabilir,

kripto para birimlerini Visa / Mastercard’ın kabul ettiği herhangi bir banka kartını kullanarak kolayca harcayabilir veya Kinesis Blockchain üzerinde işlem yapabilirsiniz. Değiş tokuş. Tutucunuz bile fiziksel altın veya gümüşe geri aktarılabilir.

Kinesis para birimleri benimsemeyi teşvik etmek ve kullanımı teşvik etmek için benzersiz bir getiri sistemi sunar. KAU ve KAG sahipleri arasında transfer edildiğinde, ağ% 0,45 oranında bir ücret alır ve daha sonra aylık olarak, değişen oranlarda Kinesis Para Sistemi’ne katılanlara ‘verim’ olarak toplanır ve dağıtılır.

Kinesis, Tahsisli Külçe Borsası (ABX) tarafından kuruldu; yani, dünyanın 7 bölgesinde fiziksel külçe ticareti ve depolanması için zaten geniş bir altyapıya ve tamamen operasyonel değişim teknolojisine sahiptir. 


Bu bağlamda, fiziksel altın alım satımı için önde gelen çevrimiçi kurumsal borsa, tahsis edilmiş fiziksel altın ve gümüş üzerine 1: 1 tabanlı bir dijital para birimine sahip yeni bir parasal sistem yaratmıştır.

Bu, altın mülkiyetini ilk defa bu borç bazlı olmayan bir getiri sağladı, bu yüzden Kinesis’in 15 trilyon dolarlık altın ticareti endüstrisinden büyük ilgi görüyor.

Bu girişim, altın endüstrisinde derin bir uzmanlığa sahip olan fiziksel külçe için önde gelen bir çevrimiçi değişim platformu olan ABX tarafından kuruldu. 

ABX, Deutsche Borse’nin temizleme evine entegre edilmiştir ve halihazırda dünyanın 7 bölgesinde fiziksel külçe ticareti ve depolanması için kapsamlı altyapıya ve tamamen operasyonel değişim teknolojisine sahiptir. 

Sonuncusu ama en az Kinesis döviz paketinin en heyecan verici parçalarından biri olan Kinesis Blockchain Exchange (KBE). Bu, kullanıcıların Kinesis para birimleri karşısında kripto para birimleri almalarını ve satmalarını ve kripto para birimleri için kolay alışveriş yapmalarını sağlayan kendi değişim platformumuzdur.

 Bitcoin’den (BTC) Kinesis Gold’a (KAU) veya Kinesis Velocity Jetonlarına (KVT) Ethereum’a kadar, KBE üçüncü taraf değişimlerine duyulan ihtiyacı ortadan kaldırır. İlk defa bir borsa kurduk. 

ABX aracılığıyla, dünya çapında en büyük fiziksel değerli metal alım satım evlerinin birçoğu tarafından kullanılan tahsis edilmiş değerli metal değişimi olan MetalDesk’i geliştirdik. Kinesis, bu deneyimi ve altyapısını dünya standartlarında bir hizmet sunmak için kullanıyor.

Finansımızı yönetmek için geçmişin karmaşık Bizans sistemlerine gerek yok. Kinesis Para Sistemi’ni kullanarak kullanıcılar hem büyük hem de küçük alımlar yapabilir, faturalarını kolayca öderler ve hatta bankalar ve diğer uluslararası ödeme hizmetleri tarafından sunulan daha düşük transfer oranları ile uluslararası ödemeleri bile yönetebilirler.

Blockchain teknolojisine dayanan gerçek bir merkezi olmayan, dijitalleştirilmiş varlık geri getirin.   

İlk Jeton Teklifi (İTO) İlk Jeton Teklifinden (ICO) ne kadar farklıdır?

Kinesis Velocity Token (KVT) yardımcı bir belirteçtir ve varlığa dayalı bir para birimi değildir. Bu, şu anda 10 Eylül’e kadar% 2,5 indirim ile çalışan ITO’da ön satışta olan şey. Daha sonra 11 Kasım 2018’e kadar Kamu Satışı başlayacaktır.

KVT’ler katılımcıları Kinesis Para Sistemi’nin büyümesine orantılı olarak ödüllendiriyor, bu da erken evlat edinenlerin para sisteminin tamamı için talepte bulunabileceği anlamına geliyor. KVT’ler gelecekteki seyreltme şansı olmadan sadece 300.000 ile sınırlıdır.

KVT belirteçlerinin sahipleri, Kinesis Para Sistemi’nden biriktirilen işlem ücretlerinden pasif olarak% 20 oranında oransal kazanç elde edeceklerdir. Bu, belirteç sahiplerinin, belirteç değerinin üstünde bir ek, pasif potansiyel geri dönüş şekli oluşturur.

ICO, Kasım 2018’de başlatılan Kinesis döviz paketine atıfta bulunuyor. Buna KAU (altın bazlı) ve KAG (gümüş bazlı) para birimleri de dahil. KAU ve KAG, kripto para birimlerinin temelini oluşturan tahsis edilmiş fiziksel değerli metallerin 1: 1’lik bir temsili olarak varoluşlanır.

Örneğin, 1g altın her 1 KAG için 1 KAU ve 10g gümüşe eşittir. Kinesis birincil piyasasına USD veya fiziksel altın veya gümüşü yatırmanız yeterlidir ve Kinesis’in USD, altın veya gümüşü KAU veya KAG’a dönüştürdüğünü de görebilirsiniz. Daha sonra harcanacak ya da transfer edilebilecek e-cüzdanınızda görüntülenir. Visa ve Mastercard’ın kabul ettiği her yerde kullanılabilecek bir Kinesis banka kartı bile oluşturduk. 

Hedef pazarlarımız:

Değerli metal pazarı: 

 Değerli metaller ve diğer birçok fiziksel varlığın bunlara bağlı verimi yoktur – bunun yerine genellikle güvenli bir şekilde tutmak için para harcarlar. 

Tonozlarda depolanan değerli metaller likidite içermez – bir zamanlar oldukları gibi para olarak kullanılamazlar. Kinesis, değişen derecelerde pasif veya aktif katılım için çoklu verim tipleri ekleyerek kullanımlarını ve hızlarını teşvik ederek bu değerli metallere verim sağlar. Kinesis bankamatik kartı, KAU ve KAG’ın Visa / Mastercard’ın kabul edildiği dünyanın herhangi bir yerindeki fiat para birimine anında dönüştürülmesine ve hatta Kinesis para sahiplerinin ATM’lerden para çekmelerine olanak tanır. 

kripto para pazarı:

Kripto para birimleri, fiyatlarının para birimi olarak kullanılmasını sınırlayan ciddi fiyat dalgalanmalarından muzdariptir. Yavaş işlem hızı ve yüksek sabit işlem ücretleri, mevcut şifreleme işlemlerinin günlük kullanımını sınırlar. 

Aynı zamanda mevcut alternatif ‘istikrarlı paralara’ yatırım yapanlar için de büyük bir kullanım durumu vardır. Yüksek işlem hızı, yüzde bazında ücret modeli, KAU ve KAG ile ilişkili fiziksel varlık istikrarı ve verimi, kripto tüccarlarının ve sahiplerinin şüpheli şekilde desteklenmiş ve verimsiz istikrarlı madeni paraları Kinesis para birimleri ile değiştirmeleri için teşviklerdir. 

Fiat para birimi: 

Küresel düşük-negatif faiz oranları, kefalet karşılıkları, mevduat sahiplerinin sigortasının kaldırılması ve bankaların müşteri mevduatları için yasal unvanı olması nedeniyle, alternatif Kinesis sistemine göre risk ve sıfırdan negatif getiri seçmenin bir anlamı yoktur. ihmal edilebilir risk ve yüksek getiri potansiyeli. 

Yatırım varlıkları: 

 yüksek değerler ve borsa ve mülk yatırımları için nispeten düşük verimler, Kinesis para birimlerini pasif verim ekli cazip bir alternatif yatırım haline getirir. 
Diğer altın destekli şifreleme para birimlerinden Kinesis’i ayırt etmek.

Kripto Haber