Waves Blockchain Çözümleri İçin Özel Fon İle 120 Milyon Dolarlık Bir Güvence Sağlıyor

17.03.2019
29
A+
A-
Waves  Blockchain Çözümleri İçin Özel Fon İle 120 Milyon Dolarlık Bir Güvence Sağlıyor

Waves özel finansman turu ile 120 milyon dolarlık bir kuyruklu USD toplamak istiyor
Son zamanlarda Waves Platform PR ekibi tarafından yayımlanan bir açıklamaya göre, Vostok projesi için ikinci yatırım turuna ilişkin .fon oluşturmak istiyor

Waves‘in yeni yayınlanan bildirisine göre, ikinci bağış toplama turu 31 Mayıs 2019 tarihinde sonuçlandırılacaktır.
Şirketin misyonu, gelecekteki konunun %10’unu da 100 milyon dolar gibi
tahmini bir fiyata satmaktır.
Toplamda, firma tarafından toplam 120 milyon dolar yükseltilebilir — 1.2 milyar dolarlık tahmin ile .
Tüm süreç, Londra yatırım grubu ve Dolfin tarafından yönetilecek ve incelenecektir.

Vostok Nedir?

Vostok okuyucularımız farkında olmayabilir olanlar için, esasen bir blockchain platformu (yanı sıra bir sistem entegratörü hizmeti) kurumsal ve Hükümet BT sistemleri için tasarlanmıştır (waves tarafından) – onlara yardımcı olmak amacıyla bir dizi temel oluşturmak “yeni nesil dijital uygulamalar”.içindir.

Proje geçen yıl Nisan ayında ortaya çıktı ve o zamandan beri ‘Sberbank ‘ da dahil olmak üzere birçok büyük küresel kuruluş tarafından test edildi.

Son olarak, pazara girişinden bu yana, Vostok projesinin Avrupa, Güneydoğu Asya ve Çin’den bir dizi finansör bulabildiğini de belirtmek gerekir.

Bu Konuda Daha Fazla
Geçen yılın sonlarında, ilk yatırım turunu 120 milyon dolara başarıyla kapatabildi – böylece Vostok projesinin toplam değerlemesini şaşırtıcı bir 600 milyon dolara gönderdi.

Vostok’un kullanılabilirliği ve işlevselliği üzerine, CEO’su Sasha Ivanov şunları söyledi:

“Vostok özel blockchain platformu, yapay zeka, büyük veri analizi ve endüstriyel şeylerin İnternet gibi diğer uçtan uca dijital teknolojilerin avantajlarıyla, uluslararası waves platformunu inşa ederken test ettiğimiz teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri birleştirecek. Stratejik pazarlarımızın her birinde, Vostok çözümlerinin bir ekosisteminin inşa edileceği bir entegratör şirketi başlatıyoruz. İkinci tur yatırımcılar, diğer şeylerin yanı sıra, yeni pazarlara girme fırsatları sunacaktır.”

Dolfin’in CEO’su Denis Nagy ile yakın tarihli bir röportajda, Vostok ile güçlere birleştirerek, firmasının bir dizi VC/yatırım fonları da dahil olmak üzere geniş bir dizi büyük Kurumsal Yatırımcı “cazibesine” sahip olacağını söylemesi rekor kırdı.

Kripto Haber