Koinfox: Karlı Yatırımlar için Akıllı Kripto Ticaret Borsası?

20.03.2019
54
A+
A-
Koinfox: Karlı Yatırımlar için Akıllı Kripto Ticaret Borsası?

Koinfox Nedir?

Koinfox, İtibar Kanıtı konsensüs algoritması ve yerel kripto para birimi cüzdanı ile desteklenen benzersiz bir şifreleme işlem ve yatırım platformudur. Koinfox, kripto yatırımcılarına akıllı ticaret platformunda daha iyi alım satım kararları vermelerini sağlayarak karlı alım satım yapmalarında yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Koinfox evrensel işlem platformu, kullanıcıların farklı kripto para birimleri kullanarak birden fazla borsaya yatırım yapmalarını ve işlem yapmalarını veya Koinfox yerel cüzdanını kullanarak kripto para birimleri depolamalarını ve kazanmalarını sağlar.


Koinfox Crypto Trading Exchange Nasıl Çalışıyor?

Koinfox, bireysel tüccarlara ve yatırımcılara birden fazla borsada Alım Fiyatı, Satış Fiyatı ve Trailing Stop Loss için seçenekler sunan Braket siparişlerine erişebilecekleri braket ticareti yapma fırsatı sunan dünyanın ilk ticaret ve yatırım platformudur.

Bracket Trading sırasında, trader’lar Bracket durumuyla ve braketten alınan günlük tutarlarla ilgili bildirim alacaklardır. Bracket Trading’de daha az deneyimli olan yatırımcılar, uzmanlar tarafından oluşturulan parantezleri görebilir ve kar elde etmek için kopyalayabilirler. Parantezlerin beklenmeyen bir yöne kayması durumunda, tüccarlar parantezleri ve siparişleri iptal edebilir.

Koinfox’ta bir hesaba sahip olan her kullanıcı, gelişmiş güvenlik protokolleri kullanılarak oluşturulan KoinFox Akıllı ve Güvenli Kripto Cüzdanına erişebilecek, böylece yatırımcılar ve yatırımcılar tüm şifrelerini güvenli bir şekilde saklayabilir. M-cüzdan kullanıcıları, sadece cüzdanlarında KFT belirteçleri tutarak kazanacaklar.

Gelecekte platformda daha akıllı ticaret araçları eklenecek. Onlar içerecektir:

    Jeton havuzları: Jeton havuzları ile bireylerin jeton işlemlerini manuel olarak izlemesi gerekmez ve merkezi ve merkezi olmayan kripto para birimi değiş tokuşuna kolaylıkla yatırım yapabilirler.


    Ayna ticareti: Bu araç, yatırımcıların diğer başarılı kripto yatırımcıları tarafından yapılan alım satım işlemlerini kopyalamasını ve yatırımcılardan kar elde etmelerini sağlar.


    Algoritmik işlem: Bu araç ile tüccarlar, zaman, işlem hacimleri ve fiyat hacimlerine göre ayarlanmış otomatik emirler uygulayabilirler. Bu araçlar, ticareti kolaylaştırmak için algoritmik nicel tekniklerle de uygulanabilir.
    Arbitraj Ticareti: Tek tıkla arbitraj ticareti aracı, yatırımcıların çeşitli kripto para birimi değiş tokuşları boyunca çeşitli fırsatlardan yararlanmalarını sağlayacaktır.

Neden Koinfox’ta İşlem Yapmalısınız?


Akıllı Ticaret Platformu

Koinfox, yatırımcıların akıllı yatırım yapmalarını ve işlemleri otomatik olarak gerçekleştirmelerini sağlayan tam otomatik işlem araçlarına sahiptir. Ayrıca, araçlar yeni yatırımcılara akıllı yatırım kararları vermelerine yardımcı olarak uyacak şekilde tasarlanmıştır.


Hızlı

Kripto para birimi piyasasında, zaman genellikle esastır ve işlemlerde birkaç gecikme büyük kayıplara neden olabilir. Koinfox, işlemcilerin daha hızlı uygulanmasını sağlamak için hız için tasarlandığından, yatırımcıların gereksiz zarar görmesini önleyecektir.


Yerli Koinfox Cüzdanına Erişim

Koinfox cüzdanı tüccarlara birden fazla borsadan API anahtarlarını korumalarını ve kripto portföylerini ticaret yapmalarını ve kripto para birimlerini DAPP pazarlarında kullanma fırsatını sağlar.


Kârlı

Koinfox’taki gelişmiş akıllı alım satım araçları, bireysel koşullu yatırımcıların piyasa koşullarından veya kripto para birimi fiyatlarındaki dalgalanmalardan bağımsız olarak yüksek yatırım getirileri elde etmelerini sağlar.


Güvenli

Yatırımcılar aynı zamanda, yatırımcı fonlarının mümkün olduğunca güvenli olmasını sağlayan Koinfox’taki güvenlik önlemi ile Koinfox’ta paralarını kaybetmekten de korunmaktadır

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.