Tech VC Accomplice merkezi olmayan ağlar oluşturmak için New York merkezli Blockchain firmasına yatırım yapıyor

20.03.2019
22
A+
A-
Tech VC Accomplice merkezi olmayan ağlar oluşturmak için New York merkezli Blockchain firmasına yatırım yapıyor

Accomplice son zamanlarda Bison Trails adlı New York merkezli blockchain altyapı geliştirme firması içine yatırımını duyurdu teknoloji odaklı bir yatırım firmasıdır. Bison Trails merkezi olmayan ağlar için altyapı oluşturmak için bilinir.

Bison Trails, livepeer, Tezos, Decred ve onlarca daha fazlası için bir dizi protokol geliştiriyor. Accomplice, blockchain tabanlı kripto ağının kullanıcılar, geliştiriciler ve paydaşlar için bir dizi değer üreteceğine inanıyor. Merkezi olmayan ağ için bir altyapı üreticisi olan Bison, bu cepleri sağlamada önemli bir rol oynamaktadır.

Accomplice, bina altyapısındaki Bison Parkurlarının deneyiminin, hissenin kanıtına dayanan yaklaşan protokollerle mükemmel bir şekilde oturduğunu ve yatırımın daha iyi bir zamanda gelemeyeceğine inandığını söylüyor. Bison Trails tarafından geliştirilen altyapı, jeton sahiplerinin onları tehlikeye atmaları ve ağdaki aktif bir üye olmaları için teşvikler içeriyordu; bu da potansiyel jeton deflasyon çeşit senaryolarını önlemeye yardımcı olacaktır.

Accomplice Ekibi, yeni ortaklık üzerinde bir açıklama yayınladı.,

“Biz Joe, Aaron ve Bison Trails tüm ekibi ile ortak alçakgönüllülükle ve co-lead başlatılmış başkentleri ve biz derinden saygı firma ve melekler bir döküm yanında çok yıllık bir yolculuğa çıkıyorlar. Bison parkurları ve tüm ekibi, girişimcilerde, yüksek kalibreli, hırslı, çok sert önemli problemlerde sevdiğimiz niteliklerin türlerini somutlaştırıyor. Biz, Bison Trail, Bay Joe Lallouz ve Aaron Henshaw’un Kurucularına, Capital’deki Nick Chirls tarafından tanıtıldı ve hemen ekiple duyurduk. Joe ve Aaron, blockchain alanında özel bir şey inşa etmek için derin teknik pirzolaların, kripto yerli anlayışların ve operasyonel genlerin nadir kombinasyonunu temsil ediyor. Yeteneği ile bu iki kurucuları sektörde etkili işletmeler kurulur ve blockchain yatırım kararlarını merkezi olmayan alan seri girişimci çekiyor gösterir.”

Aktif bir kripto ve blockchain yatırım şirketi olan Accomplice, protokol yatırımları için çalışıyor. Ayrıca, genelleştirilmiş madencilik segmentinin de farkındayız. Düğüm optimizasyonunda uzmanlığa sahip bir ortak arıyorlardı ve Bison’un, katıldıkları çeşitli protokolleri geliştirmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olmak için tüm niteliklere sahip olduğuna inanıyorlardı.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.