Kraken CEO’su, Coinbase’in Açık Bir Finansal Sistemle İlgili Çelişkili Faaliyetlerine Dikkat Çekiyor

10.03.2019
33
A+
A-
Kraken CEO’su, Coinbase’in Açık Bir Finansal Sistemle İlgili Çelişkili Faaliyetlerine Dikkat Çekiyor

Ripple (XRP) listesinin başlamasıyla başlayan tartışmaların sonuçları, ardından Neutrino’nun devreye girmesini takiben kripto değişim platformu Coinbase üzerinde büyük etkiler yarattı. Kraken’in bir podcast’teki kurucusu bu konuda yorumda bulundu.

Sosyal medya platformlarındaki çeşitli kripto çevreleri, #DeleteCoinbase hashtag’inde, kullanıcıları silinmiş Coinbase hesaplarının resimlerini yayınlarken çok eğilim gösteriyor.

Coinbase, halka arz edildikten kısa bir süre sonra Ripple’ın içerden öğrendiği alım satım söylentileri ile ilk isabetini aldı. Olumsuz basın, Neutrino’nun popüler olmayan bir hacker firmasının çekirdek üyeleri olarak ikiye katlanan çekirdek ekibiyle kötüleşti.Kükreyen denizleri sakinleştirmek için Coinbase’in kurumsal satış müdürü Christine Sandler, Neutrino’nun devralınmasının en gelişmiş blok zinciri teknolojisine sahip olmalarına dayandığını söyledi.

Sandler’ın ifadesi, toplum daha da kışkırttığı için sağır kulaklara düştü, çekirdek üyelerin olumsuz çalışma geçmişine rağmen, Coinbase hala bir teknoloji edinme bahanesiyle Neutrino’yu almaya devam etti.

Bundan sonra Coinbase CEO’su Brian Armstrong, “özen gösterme sürecimizde bir boşluk olduğunu” söyleyen resmi bir yayın yaptı, ayrıca eski hacker üyelerine Neutrino’nun ekibinden “dışarı çıkma” fırsatı verileceğini de ekledi.

kriptopara