BTC Lightning Network Artık BitMEX Ve Kraken Üzerindeki Suredbits İle Bitcoin Vadeli İşlemlerini Satın Almak için Kullanılabilir

19.03.2019
44
A+
A-
BTC Lightning Network Artık BitMEX Ve Kraken Üzerindeki Suredbits İle Bitcoin Vadeli İşlemlerini Satın Almak için Kullanılabilir

Lightning Network, kripto topluluğunun halk bilincine daha fazla dahil oldu, çoğunlukla dünyadan geçen Lightning Network nedeniyle ve ağ hakkında farkındalık yaratıyor.

Şimdi, Lightning Network, Bitcoin vadeli işlemlerini satın almak için kullanılacağı için yeni bir uygulama görecek.

Bu, 18 Mart 2019 tarihinde, SuredBits’in geliştiricilerin Kraken ve BitMEX gibi borsalarda hangi Bitcoin vadeli işlemlerinin mevcut olduğuna dair Bilgilere erişmesini sağlayacak uygulama programlama arayüzü (API) başlatacağını açıkladı.

   CEO’su Chris Stewart “Lightning Network üzerinden yapılan ödemelerle bu iki borsadaki pazar verilerine abone olabilirsiniz” dedi.

Detaylar

Bu yeni gelişme kesinlikle ilginç olmakla birlikte, çoğunlukla deneyseldir ve veri elde etmek için kullanılacak mikro ödemelerin yeteneklerinin bir çalışma kanıtı olarak mevcuttur. Elde edilen bilgiler ücretsiz olmakla birlikte, Stewart, Lightning Network mikro işlemlerinin kullanılmasının, bir anda satın alınabilecek veri miktarları kadar işlemi kolaylaştıracağını düşünüyor.

Stewart ayrıca bunun geleneksel sistemden bir yükseltme olduğunu düşünüyor.

   Lightning Network [değiş tokuşlar] ‘ın geleneksel değiş tokuşlarda para kazanılan şeylerden para kazanmasına izin verdiğini göstermek için yeni API’ler kullanıyoruz. Yıldırımın, sadece para çekme ve yatırma ile ilgili olmayan bir takas altyapısına entegre edildiğinde çok sayıda faydaya sahip olduğu fikrini zorluyoruz ”dedi.

Lightning Network

Aydınlatma ağının çeşitli olası kullanımlarına, Lightning Network popülerliğinin artmasının ardından son birkaç ay içinde çok daha fazla önem verilmiştir.

Çoğu insan Bitcoin ile ilgili ödemeleri yapmanın bir yolu olarak yalnızca aşinadır ancak başka işlevleri de vardır.

Örneğin SuredBits, bu ayın başlarında, geliştiricilerin Lightning Network kullanarak NFL ile ilgili Bilgilere erişebildikleri bir “oyun alanı” başlattı. Diğer firmalar da ağı daha fazla kullanıyorlar.

Buna rağmen, ağın daha geniş kullanıma devam edebilmesi için yapılması gereken daha çok iş var. Bunun nedeni, ağda hala kullanıcıların para kaybetmesine neden olan bazı aksaklıklar ve hatalar vardır. Her şeye rağmen, geliştiriciler ağı geliştirmek için çok çalışıyorlar; çünkü Bitcoin gönderme ve alma standartları haline gelme planları olacaktı, bu nedenle Lightning Network mücadelesi bir sonraki katılımcıya geçmeden önce az miktarda Bitcoin göndermeyi içeriyor.

kriptopara