Bitcoin SV (BSV) Analiz 19 Mart

19.03.2019
14
A+
A-
Bitcoin SV (BSV) Analiz 19 Mart

BSV / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

Tedarik bölgeleri: 90 $, 100 $, 120 $
Talep bölgeleri: 50 ABD Doları, 40 ABD Doları, 30 ABD Doları

BSVUSD, orta vadede görünümüne bağlı bir pazarda devam ediyor. Kripto para birimi tedarik bölgesinde 71.75 $ yükselirken yükseliş baskısı haftasonu güçlüydü. Fiyatların, ayılardaki baskısı nedeniyle aralık içinde geri dönmesiyle aradaki yanlış bir hareketti. BSVUSD dün oturum bitmeden 65.13 $ ‘a düştü.

Bugünün pazarının 4 saatlik açılış mumu 64.22 $ seviyesindeki düşüşlü bir marubozu idi. Menzildeki güçlü ayılar baskısı ve menzildeki olası aşağı yönlü fiyat hareketinin bir göstergesi.

Fiyat iki EMA’nın altında ve stokastik osilatör sinyali% 6’da. Bu ayrıca aşağı doğru momentumu doğrular.

BSVUSD, üst arz alanında 69.00 $ ile aralığın düşük talep alanında 63.49 $ arasında konsolidasyon ve işlem görüyor. Yatırımcıların, bir pozisyon almadan önce tekrar tedarik ile birlikte üst arz bölgesinde bir kırılma veya alt bölgede bir kırılma için beklemesi gerekir.

Kripto para birimi kısa vadeli görünümünde aşağı yönlü bir eğilim izliyor. Ayılar, piyasada yükseliş eğilimi gösteren mum ile boğa ivme kaybının ardından 68.73 $ ‘da tutulduğunu doğruladı. BSVUSD, düşüş eğilimi arttıkça talep bölgesinde 65.13 $ ‘a düştü.

Bugünün piyasası, 64.20 $ seviyesindeki düşüş marubozu mumuyla açıldı ve stokastik osilatörün aşırı satım bölgesinde% 3’e işaret ettiği sinyalinin teyit ettiği ayılardaki baskıların devam ettiğini gösteriyor.

Talepteki 63,00 $, ayılardaki güçlü baskı nedeniyle güneye giden seyahatin devam etmesi nedeniyle yeniden test edilebilir

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.